Numerická klávesnice Natec GOBY 2, USB, černá
Numerická klávesnice Natec GOBY 2, USB, černáNumerická klávesnice Natec GOBY 2, USB, černáNumerická klávesnice Natec GOBY 2, USB, černáNumerická klávesnice Natec GOBY 2, USB, černá

Numerická klávesnice Natec GOBY 2, USB, černá

Záruka: 24 měsíců | PN: NKL-2022 | Kód: 3623145 | CZ distribuce
Pohodlí a efektivita s Natec Goby 2 Natec Goby 2 je numerická klávesnice, která je ideálním doplňkem k notebookům bez numerické klávesnice. Je užitečná zejména pro práci s tabulkami a finančními aplikacemi v kancelářích, na klinikách a dalších pracovištích. Vysoce kvalitní konstrukce Kvalitní konstrukce klávesnice má vliv na její odolnost…
Cena s DPH233,– 
Cena bez DPH193,– Kč
Skladem
Doprava od 120 Kč
 Přepravní službou do 3.4.od 120 Kč
Termín dodání závisí na výběru dopravy a vytíženosti přepravní společnosti.
ks

Popis

Pohodlí a efektivita s Natec Goby 2

Natec Goby 2 je numerická klávesnice, která je ideálním doplňkem k notebookům bez numerické klávesnice. Je užitečná zejména pro práci s tabulkami a finančními aplikacemi v kancelářích, na klinikách a dalších pracovištích.

Vysoce kvalitní konstrukce

Kvalitní konstrukce klávesnice má vliv na její odolnost a dlouhodobý výkon. Klávesy jsou potaženy speciálním materiálem, který zabraňuje vyblednutí nebo odření písmen a zajišťuje tak dlouhodobou čitelnost. Zadávání dat je nejen rychlé, ale také tiché díky speciálnímu membránovému mechanismu, který tlumí zvuk každého stisku klávesy.

Kompaktní rozměry

Díky kompaktním rozměrům (138 x 86 x 21 mm) a nízké hmotnosti (94 g) je Natec Goby 2 klávesnice vhodná k použití kdekoli, i když máte na stole málo místa. Zařízení je vybaveno 150 cm dlouhým kabelem, který umožňuje flexibilní umístění.

Pracovní komfort

Klávesnice Natec Goby 2 je navržena pro snadné použití, její tlačítka jsou uspořádána ve známém rozložení podobném standardní numerické klávesnici. Membránový mechanismus poskytuje pohodlné psaní, zatímco nakloněná konstrukce a gumové nožičky zajišťují stabilní umístění na jakémkoli povrchu a usnadňují stisknutí tlačítek.

Plug & Play

Klávesnice Natec Goby 2 je kompatibilní s celou řadou oblíbených operačních systémů a nevyžaduje instalaci dalších ovladačů. Stačí připojit kabel USB typu A do portu počítače a klávesnici můžete začít ihned používat.

Specifikace:

Komunikace: Kabelové připojení
Rozhraní: USB
Specializace: Kancelář, domácnost
Layout: Číselný
Mechanismus kláves: Membrána
Typ klávesnice: Numerická
Podsvícení: Ne
Délka kabelu: 150 cm
Počet tlačítek: 18
Nízkoprofilová klávesnice: Ano
Podporované operační systémy:
Windows 8
Windows 7
Windows 11
Windows 10
Linux
Android
Hardwarové požadavky:
Zařízení s portem USB-A
Technologie tisku klávesnic
ABS - tištěná písmena s UV vrstvou
Profil spínače: Nízký
Materiál: Plast
Konektory: USB typu A
Barva: Černá
Napájení: USB (5V)
Dodávané příslušenství: Uživatelská příručka
Délka: 138 mm
Šířka: 86 mm
Výška: 21 mm
Hmotnost: 94 g
Technické specifikace mohou být změněny bez předchozího upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter.