Nůžky zahradní AKU REBEL TOOLS RB-5003

Nůžky zahradní AKU REBEL TOOLS RB-5003

Záruka: 24 měsíců | Kód: 2937233 | CZ distribuce
Nůžky zahradní AKU REBEL TOOLS RB-5003 Rád sledujete, jak se vaše zahrada mění od jara do pozdního podzimu? Jeho krása závisí na tom, kolik času strávíte stříháním keřů, sekáním trávy a dalšími pečovatelskými pracemi. Proto stojí za to zajistit, abyste měli na dosah ruky vhodné zahradní nářadí, včetně nůžek na…
Momentálně nedostupné

Popis

Nůžky zahradní AKU REBEL TOOLS RB-5003
Rád sledujete, jak se vaše zahrada mění od jara do pozdního podzimu? Jeho krása závisí na tom, kolik času strávíte stříháním keřů, sekáním trávy a dalšími pečovatelskými pracemi. Proto stojí za to zajistit, abyste měli na dosah ruky vhodné zahradní nářadí, včetně nůžek na trávu a keřů.

Zahradní nůžky Rebel Tools vám umožní rychle a pohodlně tvarovat keře nebo ořezávat větve stromů. Toto lehké a praktické zahradní zařízení vám pomůže vytvořit na vaší zahradě zelené sochy, koule a jiné tvary.

Také se nemusíte divit, jaké nůžky na trávu zvolit . V sadě najdete speciální krytku , kterou můžete rychle vyměnit, aniž byste potřebovali další nástroje. Nůž na trávuRebel Tools vám pomůže přesně řezat nože po schodech nebo stromech a narovnat okraje trávníku, kde by sekačka mohla poškodit rostliny, např. Na okrajích záhonů.

Akumulátorové nůžky na trávu a keře Rebel Tools jsou dokonalým nástrojem pro každodenní práce na zahradě. Nabíjení zařízení trvá přibližně 1 hodinu a vystačí na 20 minut nepřetržitého provozu. Pro lidi, kteří se pravidelně starají o své živé ploty pravidelným prořezáváním, doporučujeme akumulátorový plotostřih RB-5001, který je k dostání u společnosti Rebel Tools.

Technické parametry:

- Šířka řezu nože na trávu: 90 mm
-Rozteč zubů nože na trávu: 20 mm
- Šířka řezu na nožovém noži: 120 mm
- Rozteč zubů na nožovém noži: 24 mm
- Maximální tloušťka větve: 8 mm
- Rychlost bez zatížení: 1100 ot / min
- Napětí: 4 V
- Výměna nože bez použití nářadí
- Ochrana proti náhodnému zapnutí
- LED indikátor nabíjení
- Pracovní doba: až 20 minut
- Doba nabíjení: 1 hodina
- Vstupní napětí nabíječky: 100-240 V; 50/60 Hz
- Výstupní napětí nabíječky: 5,5 V; 0,3 A
- Rozměry (bez nožů): 260 x 80 x 75 mm
- Hmotnost (bez nožů): 382 g

Sada obsahuje: 2 nože, nabíječka, uživatelská příručka
Technické specifikace mohou být změněny bez předchozího upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter.