Objektiv Nikon FX Nikkor Z 20mm f/1.8S

Objektiv Nikon FX Nikkor Z 20mm f/ 1.8S

Záruka: 24 měsíců | PN: JMA104DA | Kód: 3309956 | CZ distribuce
Díky vyspělé optice a důkladnému utěsnění proti povětrnostním vlivům je objektiv Nikon FX Nikkor Z 20mm f/1.8S s vysokou světelností pro fotoaparáty mirrorless s obrazovým snímačem ve formátu kinofilmu připraven na všechny myslitelné motivy. Nabízí velmi ostrý obraz až do krajů obrazového pole a skvělý výkon za nízké hladiny osvětlení. Všechny…
Cena s DPH31 125,– 
Cena bez DPH25 723,– Kč
Skladem
Doprava od 61 Kč
 Přepravní službou do 1.12.od 120 Kč
 Na výdejním místě do 2.12.od 61 Kč
Termín dodání závisí na výběru dopravy a vytíženosti přepravní společnosti.
ks

Popis

Díky vyspělé optice a důkladnému utěsnění proti povětrnostním vlivům je objektiv Nikon FX Nikkor Z 20mm f/1.8S s vysokou světelností pro fotoaparáty mirrorless s obrazovým snímačem ve formátu kinofilmu připraven na všechny myslitelné motivy. Nabízí velmi ostrý obraz až do krajů obrazového pole a skvělý výkon za nízké hladiny osvětlení. Všechny prvky scény jsou vykresleny s mimořádnou brilancí.

Vzhůru do divočiny

Krajiny s jemnými detaily. Dokonalá noční panoramata. Díky vynikajícímu optickému výkonu tento objektiv reprodukuje hvězdy jako rovnoměrné kruhové plošky i při fotografování s plně otevřenou clonou. Ostrost je neuvěřitelná i při zaostření na blízké objekty. A v protisvětle si objektiv dokáže účinně poradit se vznikem závoje.

Prostorová hloubka a krása

Bajonet Nikon Z s velkým průměrem, devítilamelová kruhová clona a světelnost f/1,8 umožňují dosahovat úchvatných výsledků za každého osvětlení. Zachytíte nádherné hvězdice světelných paprsků u bodových zdrojů světla a získáte přirozeně působící neostrá místa obrazu přecházející plynule k okrajům obrazového pole.

Nejen do šířky, ale také zblízka

Ostrost snímků je při fotografování zblízka znamenitá a výjimečná. Nejkratší zaostřitelná vzdálenost je pouze 0,2 m. Díky tomu máte plnou kontrolu nad obrazovým polem od nejbližších objektů až do nekonečna.

Ostrý a brilantní obraz

Optické členy ze skla ED a asférické optické členy korigují projevy barevné vady a antireflexní vrstvy Nikon Nano Crystal Coat potlačují výskyt závoje a reflexů. Ať použijete jakékoli nastavení, zachytíte mnohem více.

Videa inspirující k dobrodružství

Tento objektiv s obrazovým polem ve formátu kinofilmu rychle, plynule a tiše zaostřuje, což je ideální pro záznam videa. Získáte přesnou kontrolu nad hloubkou ostrosti přímo na objektivu a bezhlučný příkazový kroužek nabízí naprosto přesné zaostřování. Podařilo se nám téměř zcela odstranit změny ohniskové vzdálenosti při zaostřování.

Nejen do šířky, ale také zblízka

Ostrost snímků je při fotografování zblízka znamenitá a výjimečná. Nejkratší zaostřitelná vzdálenost je pouze 0,2 m. Díky tomu máte plnou kontrolu nad obrazovým polem od nejbližších objektů až do nekonečna.

Ochrana před klimatickými vlivy

Můžete fotografovat bez starostí, ať dělá počasí cokoli. Všechny pohyblivé součásti tubusu objektivu jsou důkladně utěsněny proti vnikání prachu a vlhkosti.

Hlavní přednosti

  • 20mm extrémně širokoúhlý objektiv
  • Světelnost f/1,8
  • Kombinovaný zaostřovací systém
  • Kvalita řady S
  • Antireflexní vrstvy nano crystal coat
Technické specifikace mohou být změněny bez předchozího upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter.