Odpuzovač FORMAT OdH1 tichý

Odpuzovač FORMAT OdH1 tichý

Záruka: 24 měsíců | Kód: 3572453 | CZ distribuce
Odpuzovač FORMAT OdH1 tichý Ultrazvukový elektronický odháněč myší, kun, krys, lasiček a potkanů. Jedná se o ryze český produkt s dlouholetou tradicí na trhu (od r. 1991) vyráběný přímo u nás ve firmě FORMAT1 spol. s r. o. Spolehlivý, výkonný, za dobu více jak 29 let ověřený mnoha zákazníky. Neškodný jak pro…
Cena s DPH797,– 
Cena bez DPH659,– Kč
Skladem
Doprava od 450 Kč
 Přepravní službou do 9.12.od 450 Kč
Termín dodání závisí na výběru dopravy a vytíženosti přepravní společnosti.
ks

Popis

Odpuzovač FORMAT OdH1 tichý
Ultrazvukový elektronický odháněč myší, kun, krys, lasiček a potkanů. Jedná se o ryze český produkt s dlouholetou tradicí na trhu (od r. 1991) vyráběný přímo u nás ve firmě FORMAT1 spol. s r. o. Spolehlivý, výkonný, za dobu více jak 29 let ověřený mnoha zákazníky. Neškodný jak pro člověka a domácí hospodářská zvířata.
Přístroj vytváří pro škůdce nepříjemné zvukové prostředí (v oblasti ultrazvuku), škůdci postupně opustí chráněný prostor. Přístroj je tedy naprosto humánní, nezabíjí zvířata, neškodí jim, pouze jim znepříjemní pobyt v chráněném prostoru, tedy je odhání. Nevyužívá žádných chemických přísad.
Je lidskému uchu neslyšitelný, tedy osoby pobývající v chráněném prostředí vůbec neobtěžuje.

Plašič na myši ODH1 „tichý“ neškodí lidem, domácím zvířatům, jako např. pes, kočka, králík, slepice apod. Neškodí ptákům, lze instalovat i do voliér pro exotické ptactvo. Je vhodný do kurníků pro ochranu krmiva i slepic.
Pro větší plochy lze využít výkonnější typ OdH1MAX nebo OdH1Supermax, anebo v příadě členitější chráněné plochy lze pořídit dva či více přístrojů ODH1 „tichý“. Navzájem se neovlivňují a jejich účinnost se zvýší.

Kam je ODH1 „tichý“ určen:
Do jakýchkoliv prostor o velikosti do cca. 100 m2. Mohou to být obytné místnosti, sklepy, garáže, půdy, byty, chaty, chalupy. Tento typ může být instalován do obývaných prostor.

Jak ODH1 „tichý“ odhání:
Přístroj vydává ultrazvukové vlny nad pásmem slyšitelnosti. Po zapnutí přístroje tedy lidé nic neslyší. Frekvence zvuku se zcela náhodně mení, jak ve své výšce, tak v čase. Je tedy nenávykový! Je to z důvodu, že na jeden trvalý tón si škůdce postupně zvykne a přístroj pak přestává být účinný.

Jak se přístroj ODH1 „tichý“ instaluje:
Podrobný popis instalace i s fotografiemi si můžete přečíst ZDE.

Jak se přístroj ODH1 „tichý“ napájí:
Přístroj lze napájet na baterie (6ks baterií řady "C" (R14, "střední monočlánky"), anebo na síťový adaptér k tomuto účelu určený.

Důležité upozornění:
Napájecí adaptér ani baterie nejsou součástí balení.

Účinost na: myší, kuny, krysy, lasičky a potkany
Zvuky: čistě v oblasti ultrazvuku. Náhodně přelaďované v čase i frekvenci, nepravidelně dlouhé tóny s nepravidelně dlouhými přestávkami
Účinná plocha: cca. 100m2, tedy plocha cca. 10x10 m
Napájení: buď 6ks baterií řady "C" (R14, "střední monočlánky").
nebo síťový adaptér na 230VAC
Životnost baterií: cca. 6 měsíců
Rozměry: 185 mm (š) x 88 mm (v) x 31 mm (h)
Hmotnost bez baterií: 0,15kg
Instalace: do uzavřených či polouzavřených prostor
Okolní teplota: -20°C až +60°C (baterie dle parametrů daného výrobce)
Prostředí: vnitřní
Země původu: Česká republika
Technické specifikace mohou být změněny bez předchozího upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter.