Odrážedlo SPOKEY CHILDISH růžové

Odrážedlo SPOKEY CHILDISH růžové

Záruka: 24 měsíců | Kód: 3090242 | CZ distribuce
Odrážedlo SPOKEY CHILDISH růžové Dětská odrážedla dobývají srdce těch nejmladších již několik let. Je to skvělé řešení, jak povzbudit malé děti ke sportu a učinit je šťastnými. Odrážedla jsou skvělé pro děti, které ještě nezvládnou jízdu na klasickém kole. Pro děti to však není pouze skvělá zábava, nýbrž při jízdě…
Cena s DPH1 248,– 
Cena bez DPH1 031,– Kč
Skladem
Doprava od 61 Kč
 Přepravní službou do 12.5.od 450 Kč
 Na výdejním místě do 13.5.od 61 Kč
Termín dodání závisí na výběru dopravy a vytíženosti přepravní společnosti.
ks

Popis

Odrážedlo SPOKEY CHILDISH růžové
Dětská odrážedla dobývají srdce těch nejmladších již několik let. Je to skvělé řešení, jak povzbudit malé děti ke sportu a učinit je šťastnými. Odrážedla jsou skvělé pro děti, které ještě nezvládnou jízdu na klasickém kole. Pro děti to však není pouze skvělá zábava, nýbrž při jízdě na odrážedle procvičují koordinaci pohybu, motoriku a rovnováhu. Z lehkostí pak přesednou na “dospělácké” kolo.

Odolné

Největší výhodou odrážedla je jeho odolnost a lehkost. Je vyrobeno z oceli, takže je odolné vůči mechanickému poškození. Kola z pěny EVA poskytují komfort během jízdy na nerovném povrchu.

Pohodlné

Dětské odrážedlo Spokey CHILDISH má pohodlné profilované sedátko. Když dítě začne jezdit už samostatně, můžete být klidní ohledně odolnosti kola – je zde použita povrchová úprava eloxováním neboli anodizace, která je odolná proti poškrábání, korozi a oděru.

Regulovatelné

Odrážedlo je vhodné pro děti ve věku od 3 do 6 let. Díky regulovatelné výšce sedátka, bude odrážedlo růst s vaším dítětem. Poslouží vám po dobu několika let.

Technické parametry:

- délka odrážedla: 76 cm
- kola: pěna EVA, 10"
- materiál: ocel
- rozměr: 86 x 40 x 62 cm
- rukojeti: TPE
- sedlo: PVC
- výška řídítek: 50 cm
- regulovatelná výška sedla od země: 30 - 37 cm
- maximální hmotnost uživatele: 40 kg
- hmotnost odrážedla 3,8 kg
- norma EN 71
Technické specifikace mohou být změněny bez předchozího upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter.