Odstraňovač žmolků DEERMA MQ600

Odstraňovač žmolků DEERMA MQ600

Záruka: 24 měsíců | Kód: 3709769 | CZ distribuce
Vaše zmačkané oblečení může brzy vypadat jako nové. Odstraňovač žmolků Deerma MQ600 je vybaven vysoce výkonným motorem, který pracuje rychlostí až 7000 otáček za sekundu a zaručuje bezkonkurenční výkon. Váží pouhých 160 g a je opravdu kompaktní - může vás doprovázet téměř kdekoli. Nabízí také 2 hlavy. Přístroj je napájen přes USB - stačí jej…
Cena s DPH730,– 
Cena bez DPH603,– Kč
Skladem
Doprava od 450 Kč
 Přepravní službou do 22.7.od 450 Kč
Termín dodání závisí na výběru dopravy a vytíženosti přepravní společnosti.
ks

Popis


Vaše zmačkané oblečení může brzy vypadat jako nové. Odstraňovač žmolků Deerma MQ600 je vybaven vysoce výkonným motorem, který pracuje rychlostí až 7000 otáček za sekundu a zaručuje bezkonkurenční výkon. Váží pouhých 160 g a je opravdu kompaktní - může vás doprovázet téměř kdekoli. Nabízí také 2 hlavy. Přístroj je napájen přes USB - stačí jej připojit k adaptéru nebo powerbance. Díky vestavěné dobíjecí baterii může pracovat i bezdrátově.

Na vašem oblíbeném svetru se tvoří žmolky? Nebo se objevily se na vaší elegantní halence vyčnívající nitky? Už to není problém! S holicím strojkem Deerma stačí pouhé 3 minuty, aby vaše oblečení vypadalo jako nové. Přístroj je vybaven 2 hlavami, které můžete používat střídavě podle svých potřeb. Jedna slouží k rychlému odstranění žmolků. Druhá slouží k přichycení žmolků a nití.

Odstraňovač žmolků Deerma MQ600 vyniká propracovaným a promyšleným designem. Perfektně padne do ruky a jeho používání je neuvěřitelně pohodlné. Můžete tak odžmolkovat spoustu oblečení na jeden zátah! Je lehký a kompaktní, takže jej můžete mít vždy po ruce. Holicí strojek se snadno přenáší díky speciálnímu popruhu, který vám umožní zavěsit si ho na zápěstí nebo připevnit k tašce.

Nyní můžete při odstraňování záhybů nerušeně sledovat televizní seriál nebo poslouchat hudbu. Odžmolkovač Deerma pracuje mimořádně tiše - nebudete rušeni nepříjemným hlukem. To je možné díky vynikající kvalitě motoru, který pracuje rychlostí až 7000 otáček za sekundu, aniž by vytvářel velký hluk.

Oceňujete svobodu, kterou poskytují bezdrátová zařízení? Odstraňovač žmolků Deerma MQ600 vás nezklame! Je vybaven baterií s dlouhou výdrží, která na jedno nabití zajistí až 45 minut provozu. Pokud chcete, můžete přístroj také připojit ke zdroji napájení a používat jej tímto způsobem. Vestavěný port USB umožňuje pohodlné nabíjení nejen adaptérem, ale také například powerbankou nebo notebookem.

Tento praktický přístroj vám bude dobře sloužit po dlouhou dobu. Je vyroben z vynikajících kvalitních materiálů, které jsou mimořádně odolné a umožňují efektivní a zároveň bezpečné odstranění přehybů. Speciální síťka a řezací hlavice jsou vyrobeny z vysoce kvalitní nerezové oceli 304, zatímco tělo přístroje je vyrobeno z plastu ABS odolného proti poškození. MQ600 je také bezpečný při používání. Pokud se ocelová síťka byť jen nepatrně uvolní, holicí strojek okamžitě přestane pracovat. Přídavný kryt chrání přístroj před prachem.

Technické parametry:

- Jmenovitý výkon: 3W
- Jmenovité napětí: 3.7V
- Nabíjecí napětí: 5V
- Doba nabíjení: Přibližně 2 h
- Pracovní doba: Až 45 minut
- Hmotnost: 160 g
- Rozměry: 110x80x80 mm
- Materiál: ABS, PC, nerezová ocel
Technické specifikace mohou být změněny bez předchozího upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter.