Odvlhčovač FOGGYSTOP HOME MAXI

Odvlhčovač FOGGYSTOP HOME MAXI

Záruka: 24 měsíců | Kód: 3316203 | CZ distribuce
FoggyStop Home absorbuje vlhkost z okolního vzduchu a zadržuje ji v sobě. Nasycení vlhkostí indikuje změnou barvy kruhového indikátoru vlhkosti. Po nasycení jej lze snadno regenerovat v mikrovlnné troubě (800 W/ 6 minut) a znovu mnohonásobně použít. Úpravu vlhkosti vzduchu provádí pomocí speciální látky s povrchem 800m2/g což představuje téměř půl…
Cena s DPH560,– 
Cena s DPH pro registrované525,– Kč
Cena bez DPH463,– Kč
Skladem
Doprava od 61 Kč
 Přepravní službou do 1.12.od 450 Kč
 Na výdejním místě do 2.12.od 61 Kč
Termín dodání závisí na výběru dopravy a vytíženosti přepravní společnosti.
ks

Popis


FoggyStop Home absorbuje vlhkost z okolního vzduchu a zadržuje ji v sobě. Nasycení vlhkostí indikuje změnou barvy kruhového indikátoru vlhkosti. Po nasycení jej lze snadno regenerovat v mikrovlnné troubě (800 W/ 6 minut) a znovu mnohonásobně použít. Úpravu vlhkosti vzduchu provádí pomocí speciální látky s povrchem 800m2/g což představuje téměř půl miliónu m2 účinné plochy. Je to plocha velká jako 65 fotbalových hřišť. Hmotnost náplně v suchém stavu je 350g. Pohlcováním vlhkosti snižuje FoggyStop Home možnost množení bakterií a roztočů, kteří se ve vlhku množí mnohem rychleji a mohou zapříčinit závažná onemocnění.

Snížení vlhkosti může zcela zastavit růst plísní, které mohou způsobovat onemocnění vnitřních orgánů a centrální nervové soustavy.FoggyStop Home je určen pro místnosti s objemem do 30 m3. Nejčastěji bývá umísťován do kuchyně, obývacího pokoje, ložnice, šatny. Další využití může být na chalupě a chatě, lodích, hausbótech, karavanech, v obchodě, skladu nebo dílně, v garáži, v podkroví nebo ve sklepě.

Využití najde také v prostorách, kde jsou umístěny domácí zvířata, jelikož pohlcuje také nepříjemné pachy.

Lze jej použít také do auta, zvláště typu VAN a dodávky. Pohlcování vlhkosti je však vzhledem k určení pomalejší než u FoggyStop plus. Naproti tomu vzhledem k hmotnosti 350g, pohltí dvojnásobek vodních par. Hodí se tedy spíše pro dlouhodobější vysušování interiéru.
Pro tento účel je vhodné jej kombinovat s výrobkem Foggystop plus.

FoggyStop Home automaticky jímá. absorbuje přebytečnou vlhkost vzduchu. Absorbovanou vodu udržuje v náplni, takže obal výrobku zůstává suchý. Náplň není potřeba vyměňovat, jen regenerovat v mikrovlnné troubě. Čas pro regeneraci je indikován kolorimetrickým vlhkoměrem na obalu. Obal výrobku je opatřen kolorimetrickým vlhkoměrem (kruh orámovaný zelenou linkou). Kruh mění barvu podle stupně zavlhčení obsahu. Zcela suchý Foggystop indikuje hnědožlutou barvou, která vlhkostí přechází v zelenožlutou barvu. Zcela zelenožlutý kruh indikuje nutnost regenerace.

Pro větší prostory (nad 30 m3) nebo místnosti s větším množstvím vody obsažené ve vzduchu použijte dva FoggyStop Home.
Technické specifikace mohou být změněny bez předchozího upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter.