Ohniště FIELDMANN FZG 1030G

Ohniště FIELDMANN FZG 1030G

Záruka: 24 měsíců | Kód: 3796934 | CZ distribuce
Ohniště značky FIELDMAN je dokonalým doplňkem každé zahrady, terasy a užijete si je i během venkovního kempování. Jeho kompaktní rozměry a váha 11 kg usnadňují přepravu, takže si užijete útulný oheň, ať jste kdekoli. Ohniště poskytuje nejen teplo a atmosféru, ale jeho využívání je také skvělý způsob, jak si vychutnat vaření pod širým nebem. Na…
Cena s DPH3 598,– 
Cena bez DPH2 974,– Kč
Skladem
Doprava od 450 Kč
 Přepravní službou do 24.4.od 450 Kč
Termín dodání závisí na výběru dopravy a vytíženosti přepravní společnosti.
ks

Popis


Ohniště značky FIELDMAN je dokonalým doplňkem každé zahrady, terasy a užijete si je i během venkovního kempování. Jeho kompaktní rozměry a váha 11 kg usnadňují přepravu, takže si užijete útulný oheň, ať jste kdekoli. Ohniště poskytuje nejen teplo a atmosféru, ale jeho využívání je také skvělý způsob, jak si vychutnat vaření pod širým nebem. Na přiloženém grilovacím roštu o průměru 43 cm jednoduše připravíte plnohodnotné jídlo, ať už se rozhodnete pro steaky, ryby nebo třeba zeleninu. Stačí rozpálit dřevěné uhlí nebo brikety a během chvíle se můžete pustit do tolik oblíbeného letního barbecue.

Tělo ohniště je vyrobeno z elegantního páleného kamene. Dobře vypadá, ale především chrání trávu a podlahu pod ohništěm od spálení. Pro bezpečnější používání je ohniště navíc vybaveno síťovým poklopem, který zachytává drobné uhlíky. Tím snižuje riziko propálení oblečení nebo dokonce vzniku požáru.

Technické parametry:

Velikost ohniště 60 cm
Chromový rošt o průměru 43 cm
Tělo ohniště vyrobeno z páleného kamene MgO
Síťový poklop
Výška roštu od země 25 cm
Váha 11 kg
Ohniště na dřevěné uhlí/brikety
Technické specifikace mohou být změněny bez předchozího upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter.