Optická myš Natec SNIPE 1200DPI, černá
Optická myš Natec SNIPE 1200DPI, černáOptická myš Natec SNIPE 1200DPI, černáOptická myš Natec SNIPE 1200DPI, černáOptická myš Natec SNIPE 1200DPI, černá

Optická myš Natec SNIPE 1200DPI, černá

Záruka: 24 měsíců | PN: NMY-2020 | Kód: 3625924 | CZ distribuce
Myš Natec Snipe - jednoduchý a všestranný nástroj pro každodenní práci Oceňujete jednoduchá a osvědčená řešení a hledáte myš, která vám umožní pracovat efektivněji? Vyberte si Natec Snipe - kompaktní model s optickým snímačem s rozlišením 1200 DPI, promyšleným tvarem a kabelem o délce 180 cm. A to není vše. Sázka na osvědčený optický…
Cena s DPH180,– 
Cena bez DPH149,– Kč
Skladem
Doprava od 120 Kč
 Přepravní službou do 29.3.od 120 Kč
Termín dodání závisí na výběru dopravy a vytíženosti přepravní společnosti.
ks

Popis

Myš Natec Snipe - jednoduchý a všestranný nástroj pro každodenní práci
Oceňujete jednoduchá a osvědčená řešení a hledáte myš, která vám umožní pracovat efektivněji? Vyberte si Natec Snipe - kompaktní model s optickým snímačem s rozlišením 1200 DPI, promyšleným tvarem a kabelem o délce 180 cm. A to není vše.

Sázka na osvědčený optický senzor
Rozlišení vaší současné myši už vám nestačí? Natec Snipe je model vybavený osvědčeným optickým snímačem s rozlišením 1200 DPI. Poskytuje nejen přesné sledování, ale také citlivost, která zaručuje plnou volnost pohybu po ploše a aplikacích i při malé pracovní ploše.

Trvanlivost, na kterou se můžete spolehnout
Odolné spínače umístěné pod tlačítky jsou jednou z největších výhod modelu Natec Snipe. Vyznačují se nejen vnímatelným místem aktivace, ale také svou odolností. Zapomeňte na nedostatek dynamického výkonu a užívejte si Natec Snipe po dlouhou dobu.

Neobětujte své pohodlí
Tělo modelu Natec Snipe je nejen kompaktní, ale také ergonomicky tvarované, což zaručuje maximální pohodlí při dlouhých hodinách práce. Úchop při každodenních činnostech zlepší také perforované, na dotek příjemné boky přístroje.

Stačí zapojit
Zapomeňte na zdlouhavou instalaci ovladačů. Natec Snipe je připraven k práci od prvních sekund. Jeho připojení je pohodlné, to vše díky dlouhému (180 cm) a flexibilnímu kabelu s konektorem USB typu A.

Specifikace:

Komunikace: Kabelové připojení
Rozhraní: USB
Specializace: Domácí kancelář
Senzor: Optický
Maximální rozlišení: 1200 DPI
Rozlišení: 0 - 1200 DPI
Počet tlačítek: 3
Programovatelná tlačítka: Ne
Délka kabelu: 180 cm
Podsvícení: Ne
Konektory: USB typu A
Podporované operační systémy:
Windows 10
Windows 11
Windows 7
Windows 8
Barva: Černá
Napájení: USB (5V)
Dodávané příslušenství: Uživatelská příručka
Délka: 103 mm
Šířka: 66 mm
Výška: 38 mm
Hmotnost: 72 g
Technické specifikace mohou být změněny bez předchozího upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter.