Paddleboard REBEL RBA-4501 Active

Paddleboard REBEL RBA-4501 Active

Záruka: 24 měsíců | Kód: 3831675 | CZ distribuce
Chystáte se k jezeru a bojíte se nudného opalování? Deska Rebel Active RBA-4501 SUP vám umožní objevit plný potenciál vodních dobrodružství! Je to skvělý nástroj pro vytváření příjemných vzpomínek s rodinou a přáteli. S plaveckým prknem můžete organizovat vodní výlety, abyste si užili fyzickou aktivitu a přírodu kolem vás. Solidní zpracování…
Momentálně nedostupné

Popis


Chystáte se k jezeru a bojíte se nudného opalování? Deska Rebel Active RBA-4501 SUP vám umožní objevit plný potenciál vodních dobrodružství! Je to skvělý nástroj pro vytváření příjemných vzpomínek s rodinou a přáteli. S plaveckým prknem můžete organizovat vodní výlety, abyste si užili fyzickou aktivitu a přírodu kolem vás.

Solidní zpracování
Stojací plavecké prkno Rebel Active se vyznačuje tvrdou a stabilní konstrukcí vyrobenou technologií drop-stitch. Díky němu můžete bez ohledu na úroveň své dovednosti bezpečně přejít vodu ve stoje i vsedě. Protiskluzová paluba pokrytá 3 mm silnou EVA pěnou poskytuje vynikající přilnavost, takže ani intenzivní nastupování není problém.

SUP prkno se sedátkem
Pro ještě větší pohodlí a stabilitu při plavání obsahuje prkno Rebel Active SUP pohodlné sedátko s opěradlem, které můžete snadno namontovat a demontovat v závislosti na vašich preferencích. Toto řešení umožňuje pohodlný odpočinek při delších výletech na vodě. Pohodlně se usaďte, relaxujte a užívejte si výhledy a klid přírody.

Centrální ploutev
Deska RBA-4501 vybavená odnímatelnou zasouvací centrální ploutví umožňuje rychlé přizpůsobení převládajícím vodním podmínkám. To nejen zaručuje plynulý provoz, ale také umožňuje prozkoumávat různé vodní plochy tím nejpohodlnějším možným způsobem.

Držadla pro přenášení
Díky dvěma rukojetím - centrálnímu a zadnímu - je přenášení desky Rebel Active SUP na okraji snadné a pohodlné. Integrovaná madla na zavazadla s upevňovacím lankem na přídi zase umožňují bezpečnou přepravu nezbytných věcí při vodních eskapádách.

Nastavitelné pádlo
Klíčovým prvkem výbavy SUP boardu je nastavitelné, 3dílné pádlo, které zajišťuje efektivní provoz na vodě. Díky němu máte plnou kontrolu nad směrem a rychlostí, což z každé trasy dělá nezapomenutelné dobrodružství.

Optimální sada
Sada s deskou RBA-4501 SUP obsahuje ruční pumpu s manometrem, která umožňuje její rychlé a efektivní plnění vzduchem. Navíc pro ještě větší pohodlí je součástí i transportní batoh, který vám usnadní skladování a přepravu prkna.

Technologie Drop-stitch
Protiskluzová deska pokrytá pěnou EVA (3 mm)
Odnímatelná centrální zasouvací ploutev
2 madla pro přenášení desky (centrální a vzadu)
Integrovaná madla na zavazadla na přídi s upevňovacím lankem
Kovové D-kroužky na zádi pro zajištění zavazadlového prostoru
D-kroužek na zádi pro upevnění vodítka
Nastavitelné, 3dílné veslo s jednou čepelí
Ruční pumpa vybavená manometrem

Technické parametry:

Délka: 350 cm
Šířka: 81 cm
Tloušťka: 15 cm
Hmotnost: 8,5 kg
Výtlak: 360 l
Tlak: 12 – 15 PSI
Kapací steh hustota závitu: 125 000 m2
Typ: cestovní
Maximální nosnost: 154 kg
Maximální hmotnost uživatele: 135 kg

Obsah sady:

1x ploutev, sedátko na kajak, vodítko, pádlo, ruční pumpa, transportní batoh, sada na opravu
Technické specifikace mohou být změněny bez předchozího upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter.