Pánev elektrická TECHWOOD TP-3034

Pánev elektrická TECHWOOD TP-3034

Záruka: 24 měsíců | Kód: 3775410 | CZ distribuce
Elektrická multifunkční pánev Techwood (černá) Pizza, grilovaná zelenina a maso, koláč - tyto a další pokrmy připravíte s elektrickou pánví Techwood. Pánev TP-3034 se vyznačuje průměrem 30 cm a její hloubka je 4,3 cm. Díky tomu můžete připravit jídlo pro celou rodinu. Je vybavena nepřilnavým povrchem a najdete na ní také skleněnou poklici…
Cena s DPH1 057,– 
Cena bez DPH874,– Kč
Skladem
Doprava od 450 Kč
 Přepravní službou do 7.3.od 450 Kč
Termín dodání závisí na výběru dopravy a vytíženosti přepravní společnosti.
ks

Popis


Elektrická multifunkční pánev Techwood (černá)
Pizza, grilovaná zelenina a maso, koláč - tyto a další pokrmy připravíte s elektrickou pánví Techwood. Pánev TP-3034 se vyznačuje průměrem 30 cm a její hloubka je 4,3 cm. Díky tomu můžete připravit jídlo pro celou rodinu. Je vybavena nepřilnavým povrchem a najdete na ní také skleněnou poklici a termostat s napájením. Přístroj najde své uplatnění v malých stravovacích zařízeních, při kempování a všude tam, kde není dostatek místa pro instalaci elektrického vařiče.

Pohodlná příprava pokrmů
Pánev Techwood je dostatečně velká pro přípravu jídla pro větší počet osob. Navíc nabízí funkce smažení, grilování a opékání - k tomu vám stačí pouze jeden spotřebič. Nepřilnavý povrch navíc usnadní smažení a udržování pánve v čistotě a izolované rukojeti eliminují riziko popálení. V balení najdete také skleněnou poklici, která urychlí proces vaření a zabrání rozstřikování tuku.

Přizpůsobte si její provoz svým potřebám
Součástí sady je termostat s napájením, pomocí kterého si nastavíte teplotu v závislosti na typu připravovaného jídla. Teplota 100 °C - bude dobře fungovat při pečení masa a 150-200 °C využijete při smažení palačinek, vajec nebo slaniny. A nejvyšší teplota: 240 °C bude ideální pro grilování nebo pečení pizzy. Vychutnejte si svobodu používání, kterou vám nabízí společnost Techwood.

Technické parametry:

- Barva: černá
- Průměr: 30 cm
- Hloubka: 4,3 cm
- Napětí: 220-240 V ~ 50-60 Hz
- Napájení: 1500W
- Nepřilnavý povlak: ano
- Izolované rukojeti: ano

Obsah balení:

- elektrická pánev
- skleněné víko
- 2x izolované rukojeti
- odnímatelný termostat s napájením
- návod k použití
Technické specifikace mohou být změněny bez předchozího upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter.