Parní stanice POLTI Vaporella 2H

Parní stanice POLTI Vaporella 2H

Záruka: 24 měsíců | Kód: 3555533 | CZ distribuce
Parní žehlička s bojlerem a patentovaným bezpečnostním ventilem: profesionální žehlička s Vintage designem. Od roku 1978 se Vaporella 2H Professional stará o italské oblečení. Klasický Vintage design, korkové madlo, hliníková žehlicí plocha s otvory soustředěnými ve špičce a boční tlačítko pro výdej páry ji odlišují od ostatních žehlicích systémů…
Momentálně nedostupné

Popis


Parní žehlička s bojlerem a patentovaným bezpečnostním ventilem: profesionální žehlička s Vintage designem. Od roku 1978 se Vaporella 2H Professional stará o italské oblečení. Klasický Vintage design, korkové madlo, hliníková žehlicí plocha s otvory soustředěnými ve špičce a boční tlačítko pro výdej páry ji odlišují od ostatních žehlicích systémů na trhu. Praktická rukojeť zajišťuje snadné přenášení a skladování. Vaporella 2H Professional také umožňuje díky velkému objemu bojleru nepřetržitě žehlení až 2 hodiny. Nadčasová klasika. Bezpečnostní ventil bojleru se neotevře pokud je v něm jakýkoli zbytkový tlak. Tím Vás chrání před opařením. Jako pravá profesionální žehlička s hliníkovou žehlicí plochou rozděluje teplo rovnoměrně. Vyšší tloušťka žehlicí plochy Vám pomůže s pomačkanou látkou a korková rukojeť příjemně sedne do ruky během žehlení. Navíc má žehlicí plocha Vaporella otvory koncentrované ve špici a tím soustředí sílu páry ve na jednom místě, čímž usnadňuje žehlení odolných záhybů.

Přenosná žehlicí protiskluzová podložka ze silikonu Vám umožní, během přestávky v žehlení nebo při posouvání prádla, položit žehličku přímo na žehlicími prkně. Díky integrovanému robustnímu madlu je přenášení a uložení Vaporelly jednoduché a bezpečné. Pára generovaná bojlerem má větší sílu, rychleji prolne do látky a žehlení je tak méně časově náročné. Díky tomu budete žehlit rychleji i ve vertikální poloze a také více vrstev látky najednou, jako například ubrusy a povlečení. Pro dokonalé výsledky kdykoliv. Vaporella Super Pro byla navržena a kompletně sestavena v Itálii. Pozornost byla věnována každému výrobnímu kroku a tím zaručujeme kvalitu hotového výrobku.

Vlastnosti:

- Rozměry 27 x 32 x 23 cm
- Maximální příkon (W) 1750 W
- Systém doplňování vody jednorázové - zásobník 1,3 L
- Stálý výstup páry
- Až 80 g/min
- Váha 6,6 kg
- Žehlící plocha Aluminium
- Indikátor zapnutí on-off / pára připravena / zapnout - vypnout boiler
- Maximální tlak 3 bary
- Přenášecí rukojeť
Technické specifikace mohou být změněny bez předchozího upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter.