Pasta na chladiče DARKFLASH DP7 2g

Pasta na chladiče DARKFLASH DP7 2g

Záruka: 24 měsíců | Kód: 3740121 | CZ distribuce
Zajistěte optimální odvod tepla z procesoru počítače. Teplovodivá pasta Darkflash DP7 se vyznačuje vodivostí 14,0 W/mk a zaručuje bezkonkurenční účinnost. Díky použití vysoce kvalitních materiálů je pro váš hardware zcela bezpečná a příliš rychle nevysychá. Navíc se velmi snadno nanáší a dokonale vyplňuje mezery. Sada obsahuje balení termální…
Cena s DPH519,– 
Cena s DPH pro registrované487,– Kč
Cena bez DPH429,– Kč
Skladem
Doprava od 450 Kč
 Přepravní službou do 6.12.od 450 Kč
Termín dodání závisí na výběru dopravy a vytíženosti přepravní společnosti.
ks

Popis


Zajistěte optimální odvod tepla z procesoru počítače. Teplovodivá pasta Darkflash DP7 se vyznačuje vodivostí 14,0 W/mk a zaručuje bezkonkurenční účinnost. Díky použití vysoce kvalitních materiálů je pro váš hardware zcela bezpečná a příliš rychle nevysychá. Navíc se velmi snadno nanáší a dokonale vyplňuje mezery. Sada obsahuje balení termální pasty (2 g), špachtli a čisticí hadřík.

Účinně odvádí teplo
Díky použití oxidu diglinitého pomůže teplovodivá pasta Darkflash DP7 zajistit, aby procesor vašeho počítače účinně odváděl teplo. V kombinaci s kvalitním chlazením vám pomůže dosáhnout vynikajících výsledků a zabránit přehřívání vašeho hardwaru. Můžete tak bez problémů hrát dynamické hry nebo používat náročný software. Abyste zajistili optimální chlazení procesoru, nezapomeňte pastu pravidelně měnit.

Vodivost na nejvyšší úrovni
Užijte si efektivní a spolehlivý výkon teplovodivé pasty. Produkt společnosti Darkflash se vyznačuje vodivostí 14,0 W/mk. V kombinaci s účinným chlazením je ideální i pro komponenty pracující při vysokém zatížení a zajišťuje vynikající odvod tepla. Můžete ji použít i v případě konfigurací určených pro použití náročných programů.

Kvalita, na kterou se můžete spolehnout
DP7 je tepelně vodivá pasta vynikající kvality, která nevysychá a neztrácí své vlastnosti ani po dlouhou dobu. Je také zcela bezpečná pro váš počítač. Použití nekorodujících a nevodivých materiálů zajišťuje optimální elektrickou izolaci a umožňuje chránit vaše zařízení před poškozením. Vsaďte na osvědčená řešení a postarejte se o účinný odvod tepla z procesoru!

Snadná aplikace
Aplikace teplovodivé pasty vám nebude činit žádný problém - pomůže vám s ní přiložená špachtle. Pomocí ní produkt rovnoměrně rozetřete. DP7 se vyznačuje také optimální, relativně nízkou viskozitou a dokonale vyplňuje mezery. Dostatečná tepelná vodivost navíc znamená, že procesor a chlazení mohou dokonale spolupracovat.

Technické parametry:

- Barva: Tmavě šedá
- Hustota (při 25 °C): 2,5 g/ml
- Viskozita (při 1 otáčce za minutu): 90 000 m.Pa s (=90 Pa s)
- Tepelná vodivost: 14,0 W /mk
- Tepelný odpor: 0,001 °C2-in/W
- Úbytek hmotnosti po 96 hodinách (při 100 °C): 0,15%
- Elektrická propustnost (při 106 Hz): 2.4
- Elektrický odpor: 4.0 x 10 13 x (Ohm.cm)
- Elektrická pevnost: 3,3 KV/mm (nevede elektrický proud)
- Provozní teplota: -30°C - 250°C
Technické specifikace mohou být změněny bez předchozího upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter.