Pastelky EASY Premium trojhranné klasické a oboustranné 24ks / 36 barev v kovové krabičce

Pastelky EASY Premium trojhranné klasické a oboustranné 24ks / 36 barev v kovové krabičce

Záruka: 24 měsíců | Kód: 3707734 | CZ distribuce
Pomozte svým dětem rozvíjet fantazii a manuální dovednosti. Malování je jedním z nejlepších způsobů, jak vyjádřit svou kreativitu a procvičit obratnost zápěstí. A navíc je to činnost, kterou děti milují! Krásná a praktická kovová krabička Sada 24 trojhranných pastelek v klasických, pastelových a neonových barvách vám pomůže vytvořit krásná díla.
Cena s DPH564,– 
Cena bez DPH466,– Kč
Skladem
Doprava od 450 Kč
 Přepravní službou do 3.10.od 450 Kč
Termín dodání závisí na výběru dopravy a vytíženosti přepravní společnosti.
ks

Popis


Pomozte svým dětem rozvíjet fantazii a manuální dovednosti. Malování je jedním z nejlepších způsobů, jak vyjádřit svou kreativitu a procvičit obratnost zápěstí. A navíc je to činnost, kterou děti milují!

Krásná a praktická kovová krabička
Sada 24 trojhranných pastelek v klasických, pastelových a neonových barvách vám pomůže vytvořit krásná díla. Trojúhelníkový tvar pastelek umožňuje pohodlný úchop, je originální a upoutá dětskou pozornost. Sada dřevěných trojhranných pastelech je dodávána v krásné, jedinečné a praktické kovové krabičce, která umožňuje jejich pohodlné uchovávání a snadnou přepravu.

Mix klasických a oboustranných pastelek
Sada EASY PREMIUM obsahuje celkem 24 pastelek, ale 36 různých barev - 12 klasických a 12 oboustranných pastelek. Klasické jednostranné pastelky mají 12 standardních barev a dalších 12 oboustranných pastelek EASY PREMIUM má 12 neonových a 12 pastelových barev.

Elegantní černé dřevo
Trojhranné pastelky EASY PREMIUM, to je sada 12 klasických a 12 oboustranných pastelek z přírodního materiálu - dřeva. Elegantní charakter pastelkám EASY PREMIUM dodává černá barva dřeva s barevnými prvky.

Ořezávátko v sadě
Pastelky jsou jedním z nejjednodušších nástrojů podporujících rozvoj kreativity, díky čemuž jsou již přes dlouhá léta velmi oblíbené. Pro dosažení tenké, přesné čáry stačí naostřit tuhu. Díky optimální tvrdosti jsou vhodné také k vybarvování. Se sadou EASY PREMIUM budete mít vše potřebné po ruce, sada totiž obsahuje i ořezávátko!

Radost z tvoření
Dejte volnou ruku kreativitě a rozvoji vašich dětí, a nechte je tvořit neobvyklé kresby s trojhrannými pastelkami EASY PREMIUM. Sada 24 dřevěných pastelek v jedinečných barvách vám pomůže vytvořit krásná díla, a zároveň umožní vašim dětem první experimenty s mícháním barev.

Technické parametry:

- materiál: černé dřevo
- super měkký grafit
- tvar: trojhranný
- 24 pastelek / 36 barev (6 ks/12 neonových barev, 6 ks/12 pastelových barev a 12 standardních barev)
- šíře tuhy: 4 mm
- balení obsahuje 24 pastelek + 1 ořezávátko
- pastelky jsou baleny v elegantní kovové krabičce
Technické specifikace mohou být změněny bez předchozího upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter.