Pedikúra TEESA TSA0501

Pedikúra TEESA TSA0501

Záruka: 24 měsíců | Kód: 3051771 | CZ distribuce
Dobře tvarované a velmi snadno použitelné. Díky jeho přesnosti se budete cítit jako po ošetření v profesionálním salonu krásy, aniž byste opustili svůj domov. Díky bateriovému napájení se budete moci o nohy starat i během letních outdoorových výletů. Pilník je chráněn proti účinkům namočení, takže se nemusíte obávat, že po kontaktu s vodou…
Cena s DPH552,– 
Cena bez DPH456,– Kč
Skladem
Doprava od 61 Kč
 Přepravní službou do 20.4.od 450 Kč
 Na výdejním místě do 21.4.od 61 Kč
Termín dodání závisí na výběru dopravy a vytíženosti přepravní společnosti.
ks

Popis


Dobře tvarované a velmi snadno použitelné. Díky jeho přesnosti se budete cítit jako po ošetření v profesionálním salonu krásy, aniž byste opustili svůj domov. Díky bateriovému napájení se budete moci o nohy starat i během letních outdoorových výletů.

Pilník je chráněn proti účinkům namočení, takže se nemusíte obávat, že po kontaktu s vodou přestane fungovat. A co víc, můžete jej použít na suchou i mokrou pokožku. Vždy stejně snadné a efektivní.

Zařízení si budete moci užívat dlouho a vždy vám bude sloužit stejně efektivně. To zajistí vyměnitelné hlavy, díky nimž si TSA0501 zachová svou původní účinnost a pokožka vašich podpatků bude vždy hebká a jemná.

Vyměnitelné hlavy: Ano
Ochrana hlavy: Ano
Vodotěsné: Ano
Napájení: 2 baterie AA 1,5 V
Rozměry balení (D x Š x V): 4 x 14 x 21,5 cm
Hmotnost: 0,2 kg (brutto), 0,13 kg (netto)
V ceně : elektrický pilník, přídavná hlava, kartáč
Technické specifikace mohou být změněny bez předchozího upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter.