Pekáč s poklopem ORION 26,5x11cm

Pekáč s poklopem ORION 26,5x11cm

Záruka: 24 měsíců | Kód: 3797985 | CZ distribuce
Pekáč kulatý s víkem se vyrábí z tvrdého borosilikátového skla, které je mechanicky i teplotně velmi odolné (-20 °C až +300 °C). Výhodou je dlouhá životnost, hygienická nezávadnost-je hladký a neporézní, snadno se udržuje-lze ho mýt v myčce na nádobí. Pekáč je určen pro přípravu jídla ve všech druzích trub včetně mikrovlnných a horkovzdušných.
Cena s DPH781,– 
Cena bez DPH645,– Kč
Skladem
Doprava od 450 Kč
 Přepravní službou do 17.4.od 450 Kč
Termín dodání závisí na výběru dopravy a vytíženosti přepravní společnosti.
ks

Popis


Pekáč kulatý s víkem se vyrábí z tvrdého borosilikátového skla, které je mechanicky i teplotně velmi odolné (-20 °C až +300 °C). Výhodou je dlouhá životnost, hygienická nezávadnost-je hladký a neporézní, snadno se udržuje-lze ho mýt v myčce na nádobí. Pekáč je určen pro přípravu jídla ve všech druzích trub včetně mikrovlnných a horkovzdušných. Můžete použít pekáč s víkem, nebo oba jeho díly zvlášť. Pekáč využijete k pečení, zapékání, dušení, servírování i uložení jídla do chladničky. Při používání dodržujte zásadu pozvolného ohřívání i ochlazování, nepřilévejte studenou, ale vlažnou vodu. Nepokládejte nádoby do zdroje tepla prázdné, nestavte horké nádoby na studenou nebo vlhkou podložku. Použijte kuchyňské chňapky, aby nedošlo k popálení.

Technické parametry:

Rozměry: objem 2,35 l+0,75 l, dolní díl pr. 23 cm, v. 8, horní díl v. 3 cm, celková v. 11 cm, š. s uchy 26,5 cm, vnitřní rozměry dolní díl pr. 21,5 cm, v. 7 cm, horní díl pr. 20 cm, v. 2,5 cm.

Výrobek chraňte před rychlými teplotními změnami – tepelnými šoky! Tepelný šok může způsobit narušení nebo dokonce prasknutí pekáče.

VAROVÁNÍ!
S pekáčem nemanipulujte v blízkosti dětí a skladujte mimo jejich dosah. Rozehřátý pekáč nechte postupně přirozeně vychladnout – nikdy nezchlazujte! Nelijte do studeného pekáče teplé nebo vařící tekutiny a opačně! Před každým použitím zkontrolujte, zda pekáč není poškozený, prasklý apod. Pokud není pekáč zcela v pořádku, nepoužívejte ho! Vzrůstající teplota při ohřevu by u poškozeného pekáče mohla způsobit prasknutí a rozlití tekutiny. Nepoužívejte abrazivní čistící prostředky.
Technické specifikace mohou být změněny bez předchozího upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter.