Pennyboard SPOKEY FISH žlutý

Pennyboard SPOKEY FISH žlutý

Záruka: 24 měsíců | Kód: 3287180 | CZ distribuce
Pennyboard Spokey FISH: - vybaven velmi kvalitními ložisky ABEC5 Carbon, která jsou odolná vůči extrémně vysokému zatížení - odolná PU kolečka s LED diodami – třením ložisek dochází ke vzniku elektrického náboje, díky čemuž kolečka svítí - odolná jednobarevná PP plastová deska Hledáte malý, lehký a praktický dopravní prostředek do města? Vsaďte…
Cena s DPH996,– 
Cena bez DPH823,– Kč
Skladem
Doprava od 61 Kč
 Přepravní službou do 20.10.od 450 Kč
 Na výdejním místě do 21.10.od 61 Kč
Termín dodání závisí na výběru dopravy a vytíženosti přepravní společnosti.
ks

Popis


Pennyboard Spokey FISH:

- vybaven velmi kvalitními ložisky ABEC5 Carbon, která jsou odolná vůči extrémně vysokému zatížení
- odolná PU kolečka s LED diodami – třením ložisek dochází ke vzniku elektrického náboje, díky čemuž kolečka svítí
- odolná jednobarevná PP plastová deska

Hledáte malý, lehký a praktický dopravní prostředek do města? Vsaďte na pennyboard, který byl vyroben pro uživatele, kteří ocení malé rozměry a nízkou hmotnost pennyboardu. Model FISH je vybaven velmi kvalitními ložisky ABEC5 a PU kolečky o rozměru 60 x 45 mm s tvrdostí 90A.

Ideální do města
Deska pennyboardu je vyrobena z odolného polypropylenu, díky čemuž má pennyboard velmi nízkou hmotnost – 2,1 kg. Díky svým velmi kompaktním rozměrům 56 x 15 cm a velmi nízké hmotnosti se model FISH skvělé osvědčí jako dopravní prostředek po městě. Vysoce kvalitní ložiska ABEC-5 Carbon zajištují hladký pohyb a umožňují dosáhnout vysokých rychlostí.

Ještě více zábavy se svíticími kolečky
Kolečka pennyboardu s tvrdostí 90A jsou vyrobená z pružného a odolného polyuretanu (PU), který vám umožní užít si jízdu na různých typech povrchu. To však nejsou jejich jediné výhody! Díky svítícím kolečkům si užijete ještě víc zábavy! Nejenže dobře tlumí vibrace vznikající jízdou po nerovném povrchu, ale také přitahuji pozornost.

Vždy po ruce
Díky svým malým rozměrům a nízké hmotnosti si můžete pennyboard vzít kamkoliv s sebou! Je velmi kompaktní, nezabírá mnoho místa, takže se snadno vejde do kufru, výtahu, autobusu či dokonce i do batohu. Nic vám nebrání v tom, zabalit si skateboard do batohu a vzít si ho s sebou na dovolenou k moři, kde určitě zpestří nejeden den odpočinku.

Technické parametry:

- materiál: PP, diamantový vzor, jednobarevný
- rozměr: 56 x 15 cm
- truck: 3,25", hliníkový, bez barvy
- kolečka: 90A PU, 60 x 45 mm
- ložiska: ABEC5 Carbon
- hmotnost: 1,7 kg
- maximální hmotnost uživatele: 100 kg
- norma EN 13613
Technické specifikace mohou být změněny bez předchozího upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter.