Pěnové mýdlo Simplehuman hydratační – 828 ml, náhradní náplň s vůní levandule

Pěnové mýdlo Simplehuman hydratační – 828 ml, náhradní náplň s vůní levandule

Záruka: 24 měsíců | PN: CT1077 | Kód: 3267849 | CZ distribuce
Vyměnili jste svůj starý dávkovač mýdla za praktický bezdotykový dávkovač pěnového mýdla Simplehuman? Pak používejte i originální náhradní náplně , které mají správnou konzistenci a dávkovače se nezanáší. Hydratační pěnové mýdlo s vůní levandule je tou pravou volbou. Šetřete přírodu Lákavá vůně kvetoucí levandule s dotekem dřeva růží…
Cena s DPH866,– 
Cena bez DPH716,– Kč
Skladem
Doprava od 61 Kč
 Přepravní službou do 2.11.od 120 Kč
 Na výdejním místě do 3.11.od 61 Kč
Termín dodání závisí na výběru dopravy a vytíženosti přepravní společnosti.
ks

Popis

Vyměnili jste svůj starý dávkovač mýdla za praktický bezdotykový dávkovač pěnového mýdla Simplehuman? Pak používejte i originální náhradní náplně, které mají správnou konzistenci a dávkovače se nezanáší. Hydratační pěnové mýdlo s vůní levandule je tou pravou volbou.

Šetřete přírodu

Lákavá vůně kvetoucí levandule s dotekem dřeva růží a čerstvých bylinek. To je bohaté a krémové mýdlo na ruce s vůní levandule pro luxusní pěnící zážitek. Je také biologicky rozložitelné, hypoalergenní a neobsahuje žádné parabeny ani DEA. Má optimální konzistenci pro senzorová čerpadla - žádné ucpávání ani odkapávání.

Hydratační pěnové mýdlo

Ekologicky a ekonomicky

Sáček s náplní mýdla je jednodušší a efektivnější způsob nákupu mýdla. Proč kupovat jednorázové dávkovače, když si můžete koupit moderní a luxusní dávkovač, a znovu ho naplnit originálním mýdlem, které je v uzavíratelném sáčku. Velmi ekologicky a ekonomicky.

Doplnit a znovu použít

Jeden sáček pěnového mýdla Simplehuman nahradí 4,5 klasických, plastových dávkovačů mýdla na jedno použití. Vyhození jednorázových dávkovačů je náročné na životní prostředí i vaši peněženku. Znovu uzavíratelné sáčky jsou chytřejším způsobem, jak nakupovat mýdlo.

Nahradí 4,5 klasických jednorázových dávkovačů mýdla

Specifikace

  • Značka: Simplehuman
  • Typ mýdla: pěnové
  • Vůně: levandule
  • Objem: 828 ml
  • Hmotnost: 0,862 kg
  • Roměry (Š x V x H): 17 x 24 x 9 cm
Technické specifikace mohou být změněny bez předchozího upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter.