Pilates kruh SPOKEY RIMI

Pilates kruh SPOKEY RIMI

Záruka: 24 měsíců | Kód: 3336552 | CZ distribuce
Pilates kruh Spokey RIMI: - umožňuje efektivnější trénink se zapojením všech části těla, - zvyšuje flexibilitu a výkonnost těla, pomáhá udržet správnou polohu těla, - udržuje hluboké svaly ve stálém napětí, - je to velmi univerzální kruh - lze ho využít pro cvičení ve stoje, vsedě či vleže. Spokey RIMI je pilatesový kruh s velmi širokým…
Cena s DPH811,– 
Cena bez DPH670,– Kč
Skladem
Doprava od 61 Kč
 Přepravní službou do 2.2.od 450 Kč
 Na výdejním místě do 3.2.od 61 Kč
Termín dodání závisí na výběru dopravy a vytíženosti přepravní společnosti.
ks

Popis


Pilates kruh Spokey RIMI:

- umožňuje efektivnější trénink se zapojením všech části těla,
- zvyšuje flexibilitu a výkonnost těla, pomáhá udržet správnou polohu těla,
- udržuje hluboké svaly ve stálém napětí,
- je to velmi univerzální kruh - lze ho využít pro cvičení ve stoje, vsedě či vleže.

Spokey RIMI je pilatesový kruh s velmi širokým využitím. Je ideální pro zpestření domácích tréninku, protože zapojuje do práce všechny svalové skupiny. S kruhem můžete trénovat ve stoje, vsedě i vleže, nebo trénink zaměřit na jednotlivé svalové skupiny - na stehna, hýždě, paže, hrudník, záda či břicho. Se Spokey RIMI posílíte svaly, zvýšíte flexibilitu a fyzickou kondici, odstraníte svalové napětí, bolesti zad a zároveň si psychicky odpočinete!

Magický pilates kruh
Pilates kruh Spokey RIMI je vyroben z propylenu a termoplastu, díky čemuž je odolný vůči vysokému zatížení a vždy se vrací do původního tvaru. Jeho úchyty vám pomůžou udržet kruh v požadované pozici, čímž se dostanou svaly hlubokého stabilizačního systému do stálého napětí. Takový odpor přináší mnohem rychlejší a efektivnější tréninkové výsledky! A navíc, pilates kruh můžete využít i pro strečink či jógu. Trénink s kruhem RIMI zvyšuje flexibilitu těla a umožňuje zaujmout a udržet správnou polohu při cvičení.

Technické parametry:

- materiál: PP + TPR
- průměr: 37 x 35,5 cm
- hmotnost: 350 g
Technické specifikace mohou být změněny bez předchozího upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter.