Pistole stříkací WORCRAFT SG06-800

Pistole stříkací WORCRAFT SG06-800

Záruka: 24 měsíců | Kód: 3246503 | CZ distribuce
Stříkací pistole Worcraft SG06-800 je určena k nanášení vodou ředitelných barev, základních barev, krycích laků, krycích laků na automobily, nátěrů na dřevo, ochranných nátěrů na dřevo a mořidla. Pro práci s pistolí ji stačí zapojit do běžné elektrické sítě. Díky výkonnému motoru s příkonem 550 W bude plocha natřená rychle a efektivně. Nádrž…
Momentálně nedostupné

Popis


Stříkací pistole Worcraft SG06-800 je určena k nanášení vodou ředitelných barev, základních barev, krycích laků, krycích laků na automobily, nátěrů na dřevo, ochranných nátěrů na dřevo a mořidla. Pro práci s pistolí ji stačí zapojit do běžné elektrické sítě. Díky výkonnému motoru s příkonem 550 W bude plocha natřená rychle a efektivně. Nádrž pistole má objem až 800 ml pro pohodlí obsluhy. Maximální průtok pistole je 350 ml za minutu díky regulovatelnému průtoku.

Se stříkací pistolí nanesete barvy na požadovaný rychle a efektivně. S pomocí viskozimetru víte přesně jak jednoduše zředit barvu či nátěr. Pistole má navíc tlačítko pro nastavení vzoru stříkání. Údržba je snadná díky čistící jehle.

Technické parametry:

- Příkon: 550 W
- Objem nádrže: 800 ml
- Průměr trysky: 1,8 mm
- Max. průtok: 350 ml / min
- Hmotnost: 1,2kg
Technické specifikace mohou být změněny bez předchozího upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter.