Plotová plaňka G21 Red Wood 300 cm, WPC
Plotová plaňka G21 Red Wood 300 cm, WPCPlotová plaňka G21 Red Wood 300 cm, WPCPlotová plaňka G21 Red Wood 300 cm, WPC

Plotová plaňka G21 Red Wood 300 cm, WPC

Záruka: 24 měsíců | PN: PLG21RW3 | Kód: 3655976 | CZ distribuce
K vybudování plotu kolem terasy nebo oplocení zahrady použijte kvalitní a odolné WPC plaňky . Plot z WPC má dlouhou životnost a vynikající vlastnosti . Je odolný vůči slunečnímu záření i dešti nebo mrazu, jeho barvy jsou stálé a plaňkový plot z WPC dílů nemusíte vůbec nijak udržovat. Hlavní přednosti bezúdržbovost, odolnost a stálobarevnost…
Cena s DPH845,– 
Cena bez DPH698,– Kč
Skladem
Doprava od 160 Kč
 Přepravní službou do 8.6.od 160 Kč
Termín dodání závisí na výběru dopravy a vytíženosti přepravní společnosti.
ks

Popis

K vybudování plotu kolem terasy nebo oplocení zahrady použijte kvalitní a odolné WPC plaňky. Plot z WPC má dlouhou životnost a vynikající vlastnosti. Je odolný vůči slunečnímu záření i dešti nebo mrazu, jeho barvy jsou stálé a plaňkový plot z WPC dílů nemusíte vůbec nijak udržovat.

Hlavní přednosti

 • bezúdržbovost, odolnost a stálobarevnost
 • 3D dekor dřeva
 • nízké náklady, snadná montáž

Plotová plaňka G21 v barvě Red Wood je vhodná k použití při tvorbě kompletního plaňkového oplocení kolem vašeho domu nebo pozemku. Plot G21 z WPC materiálu splňuje vysoké kvalitativní nároky, zároveň je cenově dostupnější než jiné druhy materiálů.

Stylový vzhled

Díky 3D dekoru dřeva z jedné strany plaňky získá plot kolem vašeho domu nebo pozemku přirozený vzhled a stylově doplní celek. 

Bez údržby, bez starostí

Pro svou nadčasovost je plaňkový plot G21 velmi žádanou variantou oplocení domu. Poskytuje velkou variabilitu a umožňuje vám tak vytvořit širokou škálu zajímavých možností finálního provedení oplocení. Plot se velmi snadno montuje a má elegantní vzhled a dlouhou životnost.

plotová plaňka

Výhody WPC materiálu

Materiál WPC (Wood plastic components) je směs tvořená z 60 % z dřevitých vláken a ze 40 % z plastu. S pomocí vlivu tlaku a teploty (extrudace) vzniká odolný a bezúdržbový materiál, který je praktický a po všech stránkách vysoce užitkový.

Vlastnosti tohoto materiálu dosahují kvalit prken z exotických dřevin, a zároveň jsou ale výrazně cenově dostupnější. Oplocení z plotových planěk G21 tedy navenek vypadá jako ze dřeva, ale na rozdíl od dřevěných materiálů u nich není zapotřebí další údržby nebo nátěrů. Oproti klasickému plastu mají zase vysokou stálobarevnost a jsou odolnější vůči teplotním výkyvům.

WPC materiál je díky svým vlastnostem vhodný pro použití na místech, kde dochází k působení všech běžných vlivů venkovního prostředí jako je např. vlhko, sluneční záření, déšť, vítr, mráz, atd.

WPC ploty G21 mají několik nesporných výhod oproti plotům z jiných materiálů:

 • Bezúdržbovost – materiál není třeba udržovat nebo ošetřovat pomocí nejrůznějších nátěrů a čistí se jednoduše pomocí vody.
 • Stálost – WPC materiál je probarven v celé hmotě, tudíž nedochází v průběhu času ke změnám jeho barvy. Na rozdíl od dřevěných materiálů nemá různé pohledové vady jako například suky, apod.
 • Úspora nákladů – Cenová výhodnost pořizovacích nákladů na kompletní plot a jeho dlouhá životnost.
 • Variabilita použití – plotové plaňky nabízíme v různých provedeních, mají různé zkosení konců planěk, díky čemuž můžete plaňky různě kombinovat a vytvořit si tak originální oplocení kolem vašeho domu nebo zahrady.

 plotová plaňka

Poznámka:Kromě plotových planěk budete k tvorbě plotu potřebovat také nosník planěk G21, který je dostupný v barevných provedeních Red Wood a Dark Wood. Nosník Red Wood doporučujeme pro plaňky Red Wood a Light Wood a nosník Dark Wood naopak pro plaňky Dark Wood a Grey Wood.

Specifikace

 • Značka: G21
 • Model: Plotová plaňka
 • Určení: plotová plaňka
 • Barevné provedení: Red Wood
 • Materiál: WPC
 • Rozměry plotové plaňky (délka x šířka x výška): 300 x 9,2 x 1 cm

Obsah balení

 1. 1x plotová plaňka
Technické specifikace mohou být změněny bez předchozího upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter.