Podložka Asus TUF GAMING P3 herní, 35 x 28 cm
Podložka Asus TUF GAMING P3 herní, 35 x 28 cmPodložka Asus TUF GAMING P3 herní, 35 x 28 cm

Podložka Asus TUF GAMING P3 herní, 35 x 28 cm

Záruka: 24 měsíců | PN: 90MP01C0-B0UA00 | Kód: 3341755 | CZ distribuce
TUF Gaming P3 je odolná podložka pod myš s hladkým povrchem tkaniny, která je optimalizována pro hraní her , přesné a citlivé sledování pohybu a v každém svém detailu odráží ducha TUF Gaming. Obvod P3 je ohraničen protiskluzovým prošitím pro každodenní odolnost a má protiskluzovou gumovou základnu, která poskytuje nejlepší výkon pro jakýkoli…
Cena s DPH788,– 
Cena bez DPH651,– Kč
Skladem
Doprava od 61 Kč
 Přepravní službou do 28.1.od 120 Kč
 Na výdejním místě do 31.1.od 61 Kč
Termín dodání závisí na výběru dopravy a vytíženosti přepravní společnosti.
ks

Popis

TUF Gaming P3 je odolná podložka pod myš s hladkým povrchem tkaniny, která je optimalizována pro hraní her, přesné a citlivé sledování pohybu a v každém svém detailu odráží ducha TUF Gaming. Obvod P3 je ohraničen protiskluzovým prošitím pro každodenní odolnost a má protiskluzovou gumovou základnu, která poskytuje nejlepší výkon pro jakýkoli herní scénář.

Povrch tkaniny optimalizovaný pro hraní

TUF Gaming P3 je odolná podložka pod myš s hladkým povrchem z textilní vazby, který je ideální pro hraní her. Tento design je optimalizován pro citlivé sledování myši, s hladkým povrchem, který umožňuje snadný pohyb ruky po podložce pro rychlost a přesnost.

Ochranné obšití proti třepení

TUF Gaming P3 má prémiový, trvanlivý design, využitelný až na samý okraj podložky, s odolným prošitím proti třepení, které udrží podložku ve skvělém stavu dlouho do budoucna.

Gumová protiskluzová základna

S protiskluzovou gumovou základnou se TUF Gaming P3 drží na ploše prakticky bez hnutí a zajišťuje stabilitu během vašich nejnáročnějších přestřelek.

Technické specifikace mohou být změněny bez předchozího upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter.