POŠKOZENÝ OBAL Toshiba MWP-MG20P (BK) mikrovlnná trouba
POŠKOZENÝ OBAL Toshiba MWP-MG20P (BK) mikrovlnná troubaPOŠKOZENÝ OBAL Toshiba MWP-MG20P (BK) mikrovlnná troubaPOŠKOZENÝ OBAL Toshiba MWP-MG20P (BK) mikrovlnná troubaPOŠKOZENÝ OBAL Toshiba MWP-MG20P (BK) mikrovlnná troubaPOŠKOZENÝ OBAL Toshiba MWP-MG20P (BK) mikrovlnná trouba

POŠKOZENÝ OBAL Toshiba MWP-MG20P (BK) mikrovlnná trouba

Záruka: 24 měsíců | PN: MWP-MG20P (BK) | Kód: 3819566 | CZ distribuce
POŠKOZENÝ OBAL MWP-MG20P (BK) - foto v příloze MIKROVLNNÁ TROUBA TOSHIBA 20L Mikrovlnná trouba TOSHIBA MWP-MG20P (BK) šířka 44 cm a hloubka 35,9 cm. Zařízení má rychlé odmrazování a časovač. Mikrovlnný výkon je 700 W a gril 1000 W. FUNKCE GRILU Grilování uprostřed zimy? Vsaďte u trouby TOSHIBA MWP-MG20P (WH) na funkci grilu, která vám…
Cena s DPH2 317,– 
Cena bez DPH1 915,– Kč
Skladem
Doprava od 250 Kč
 Přepravní službou do 20.6.od 250 Kč
Termín dodání závisí na výběru dopravy a vytíženosti přepravní společnosti.
ks

Popis

POŠKOZENÝ OBAL MWP-MG20P (BK) - foto v příloze

MIKROVLNNÁ TROUBA TOSHIBA 20L
Mikrovlnná trouba TOSHIBA MWP-MG20P (BK) šířka 44 cm a hloubka 35,9 cm. Zařízení má rychlé odmrazování a časovač. Mikrovlnný výkon je 700 W a gril 1000 W.

FUNKCE GRILU
Grilování uprostřed zimy? Vsaďte u trouby TOSHIBA MWP-MG20P (WH) na funkci grilu, která vám umožní udržet jídlo křupavé a ohřát je bez tuku. Mnohem rychleji než v troubě.

FUNKČNOST VS SÍLA
Nízký výkon vařiče TOSHIBA MWP-MG20P (WH) dokonale změkčí zmrzlinu. Středně nízký výkon poslouží k rozmrazování, ohřívání polévek nebo změkčování másla. Střední výkon je ideální pro ohřívání dušeného masa nebo ryb. Středně vysoký výkon ohřeje rýži, maso, hotové večeře. Pomocí vysokého výkonu ohřejete mléko a další nápoje a zeleninu. C1 aktivuje gril pro přípravu klobás, špízů, steaků a mořských plodů. C2 bude vařit kousky masa, C3 velké porce masa, jako je celé kuře, a gril bude perfektní pro pečení chleba.

RYCHLÉ ROZMRAZOVÁNÍ
Žijete ve spěchu? Rychle rozmrazte předem připravená jídla a vychutnejte si opět jejich čerstvost. Mikrovlnná trouba TOSHIBA MWP-MG20P (WH) vám pomůže rozmrazit jídlo podle času nebo hmotnosti.

ČASOVAČ
Nastavte POWER na požadovanou úroveň výkonu a poté otočte knoflík TIMER pro nastavení doby vaření podle pokynů pro vaření. Mikrovlnná trouba TOSHIBA MWP-MG20P (WH) automaticky zahájí vaření a poté se vypne. Nezapomeňte nastavit časovač na 0, kdykoli zařízení nepoužíváte.

PŘILNAVOST
Mikrovlnnou troubu TOSHIBA MWP-MG20P (WH) můžete umístit na pracovní desku a nemusíte se bát, že ji náhodně přesunete nebo převrhnete. Jeho protiskluzová podložka poskytuje velmi dobrý úchop.

BEZPEČNOSTNÍ
Materiály použité při výrobě mikrovlnné trouby TOSHIBA MWP-MG20P (WH) splňují přísné standardy kvality a zajišťují nejvyšší úroveň požární bezpečnosti.

LED OSVĚTLENÍ
LED osvětlení mikrovlnné trouby TOSHIBA MWP-MG20P (WH) vám umožní sledovat, co se děje s vaším jídlem. Možná to bude hotové dříve, než si myslíte?

STABILNÍ PRÁCE TALÍŘE
Otočný skleněný talíř o průměru 255 mm v troubě TOSHIBA MWP-MG20P (WH) skvěle pojme vaše ohřáté pokrmy. Je velmi stabilní, což usnadňuje vkládání a vyjímání potravin.

Provedení:
Umístění - Volně stojící
Vnitřní objem - 20 l
Barva - Černá
Průměr otočného talíře - 25,5 cm
Otevírání dvířek - Na stranu
Design - Klasický

Funkce a ovládání:
Ovládání - Manuální
Vlastnosti a funkce - Časovač, Automatické programy, Rozmrazování, Gril

Výkonnostní charakteristiky:
Počet úrovní výkonu - 6
Příkon - 1 270 W
Výkon mikrovlnného ohřevu - 700 W
Výkon grilu - 1 000

Příslušenství:
Otočný talíř
Technické specifikace mohou být změněny bez předchozího upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter.