Postřikovač tlakový Marolex Movi 16l

Postřikovač tlakový Marolex Movi 16l

Záruka: 24 měsíců | Kód: 3414574 | CZ distribuce
Postřikovač je inovativní tlakové zařízení o objemu 16 l, pro prostředky na péči a ochranu rostlin a tekuté hnojivo. Zahradní postřikovač na kolečkách lze použít do sadů, školek, skleníků, stejně tak i průmyslu, kde je kapalina stříkaná pod tlakem. Velký objem umožňuje delší dobu práce bez stálého doplňování a komfort pohybu bez přenášení.
Cena s DPH2 761,– 
Cena bez DPH2 282,– Kč
Skladem
Doprava od 450 Kč
 Přepravní službou do 1.6.od 450 Kč
Termín dodání závisí na výběru dopravy a vytíženosti přepravní společnosti.
ks

Popis


Postřikovač je inovativní tlakové zařízení o objemu 16 l, pro prostředky na péči a ochranu rostlin a tekuté hnojivo.

Zahradní postřikovač na kolečkách lze použít do sadů, školek, skleníků, stejně tak i průmyslu, kde je kapalina stříkaná pod tlakem.

Velký objem umožňuje delší dobu práce bez stálého doplňování a komfort pohybu bez přenášení.

Všechny teleskopické trysky jsou vybaveny ochranou proti prachu APS, která zabraňuje vniknutí nečistot do trysky.

Čerpadlo bylo konstruováno pomocí počítačových simulačních nástrojů analyzujících napětí materiálu, díky kterému jsme získali lehké a trvanlivé čerpadlo.

Rukojeť je přizpůsobena tvaru ruky, což zaručuje bezpečné uchopení při čerpání a minimalizaci únavy.

Hlavní využití/ obory: zahrada, skleníky, sady, školky, lesnictví

Dávkovací ventil integrovaný s rukojetí Marolex umožňuje pohodlnější práci. Zámek snižuje zátěž svalů ruky při dlouhé práci s postřikovačem. Stiskem a posunutím tlačítka dávkovacího ventilu dopředu zamknete v otevřené poloze, aniž byste museli držet tlačítko stisknuté.

Všechny hadice našich postřikovačů jsou vybaveny přídavnou vnitřní výztuží, zvyšující odolnost vůči tlaku a vnějším vlivům. Naše hadice jsou odolné proti ohybu, praskání a protahování. Třívrstvá konstrukce je kvalitní bez kompromisů.

Široká a odolná kola zaručují stabilitu a pohodlný pohyb na různých plochách. Dokončená povrchová struktura kol zajišťuje, že postřikovač neuvízne ve volné půdě nebo na mokré trávě.

Trysky v našich postřikovačích mají hladké nastavení úhlu rozstřiku z velmi širokého na jediný proud. Vše, co potřebujete, je jedna tryska, která může být použita pro zavlažování i zamlžování.

V Marolexu rozumíme potřebám různých uživatelů, proto můžete nastavit výšku rukojeti v postřikovači na výšku. Správné umístění rukojeti snižuje námahu a stará se o páteř.

Obsah balení:

- Teleskopickou postřikovou tyč 60 cm - 110 cm s regulovatelnou postřikovou tryskou MR 1.5 o průměru 1,5 mm (měřeno bez rukojeti)
- Uzávěr s rukojetí pro postřiky
- Silikonové mazivo
- Pumpa
- Malá sada výměnných dílů
- Délka hadice 165 cm

Technické specifikace mohou být změněny bez předchozího upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter.