Pouzdro telefonu na kolo WILDMAN ES3

Pouzdro telefonu na kolo WILDMAN ES3

Záruka: 24 měsíců | Kód: 3659429 | CZ distribuce
Univerzální držák Wildman je praktický a užitečný doplněk na kolo. Díky jeho voděodolné a prachuvzdorný konstrukcí a použitým materiálům, které absorbují nárazy a vibrace zůstane Vaše zařízení v bezpečí i v terénu nebo při extrémních podmínkách. Držák má z přední strany průhlednou fólii, díky které můžete své zařízení použít jako GPS navigaci…
Cena s DPH890,– 
Cena bez DPH736,– Kč
Skladem
Doprava od 450 Kč
 Přepravní službou do 6.6.od 450 Kč
Termín dodání závisí na výběru dopravy a vytíženosti přepravní společnosti.
ks

Popis


Univerzální držák Wildman je praktický a užitečný doplněk na kolo. Díky jeho voděodolné a prachuvzdorný konstrukcí a použitým materiálům, které absorbují nárazy a vibrace zůstane Vaše zařízení v bezpečí i v terénu nebo při extrémních podmínkách. Držák má z přední strany průhlednou fólii, díky které můžete své zařízení použít jako GPS navigaci a také umožňuje ovládání i během jízdy. Pouzdro je však navrženo tak, aby se v případě potřeby dalo zařízení rychle a jednoduše vyjmout a vložit. Výjimečnou fixaci brašny na rámu kola zajistí popruhy se suchým zipem které ji spolehlivě udrží ve správné poloze i při jízdě mimo asfaltových silnic. Velký prostor pod telefonem v brašně se dá využít například na úschovu záložního zdroje, dokladů a dalších potřebných věcí na cestách.

Funkce:
1.Multiple Protection - Skládá se z tvrdé skořepiny EVA, PU uhlíkové textury, gumového nepromokavého zipu, tento vak je odolný vůči tlaku a nárazům, což může účinně chránit obsah.
2. Velký prostor - Má velký vnitřní prostor, ve kterém lze uložit mnoho předmětů.

3. Citlivá folie na horní straně vyrobená z TPU umožňuje bezproblémové a plynulé ovládání telefonu.
4.Intimate Design - Navrženo s otvorem pro kabel pro sluchátka a otvorem pro nabíjecí kabel, je pohodlnější použití. Vnitřní stabilní struktura může pevně opravit mobilní telefony a vyhnout se vrtění.
5.Waterproof - Vyrobeno z nepromokavého materiálu, bez obav o jízdu na kole v deštivých dnech.
6.Universal - Je vhodný pro téměř 99% běžných mobilních telefonů, jehož obrazovka je do 6,5" palce.
7. Snadná instalace - S ořezatelným samolepícím suchým zipem jej můžete upravit tak, aby odpovídal požadované montážní délce podle rámů kol.

Technické parametry:

- Materiál: PU + EVA
- TPU folie: 0,3 citlivého TPU
- Otvor pro sluchátka: Ano
- Otvor USB kabelu: Ano
- Velikost: 4,7" - 6,5"
Technické specifikace mohou být změněny bez předchozího upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter.