Premiere Elements 2022 WIN CZ FULL BOX

Premiere Elements 2022 WIN CZ FULL BOX

Záruka: 24 měsíců | PN: 65318972 | Kód: 3285884 | CZ distribuce
Chcete vyčarovat trochu filmové magie? Vy máte svou vizi. My vám ji pomůžeme uskutečnit. Díky technologii umělé inteligence Adobe Sensei* a automatickým funkcím jsou úpravy rychlé, snadné a zábavné. Bezchybná videa na dosah ruky Úpravy s průvodcem vám pomohou snadno a rychle zdokonalit vaše…
Momentálně nedostupné

Popis

Snadná organizace

Chcete vyčarovat trochu filmové magie?

Vy máte svou vizi. My vám ji pomůžeme uskutečnit. Díky technologii umělé inteligence Adobe Sensei* a automatickým funkcím jsou úpravy rychlé, snadné a zábavné.

Bezchybná videa na dosah ruky

Úpravy s průvodcem vám pomohou snadno a rychle zdokonalit vaše dovednosti. Stačí postupovat podle pokynů a můžete provádět rychlé opravy nebo přidávat poutavé efekty, přechody a animace.

Vytvořte něco skvělého

Filmy to nekončí! Navrhujte prezentace, animované příspěvky pro sociální sítě, videokoláže a další obsah, který můžete sdílet na webu, sociálních sítích i jinde.

Snadná organizace

Už žádný chaos! Vše je automaticky přehledně uspořádáno. Technologie umělé inteligence Adobe Sensei vám umožní vyhledat fotografie a videa během chvilky pomocí inteligentních tagů, rozpoznání obličeje a dalších funkcí. Struktura katalogu je automaticky zálohována, aby ji bylo možné snadno obnovit, takže můžete pracovat bez obav.

Snadné postupy s vynikajícími výsledky
Technické specifikace mohou být změněny bez předchozího upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter.