Přípravek ke hnojení česneku AgroBio Zdravý česnek Plus

Přípravek ke hnojení česneku AgroBio Zdravý česnek Plus

Záruka: 24 měsíců | Kód: 3076758 | CZ distribuce
Souprava dvou přípravků (Clonoplus a Sulka Extra) pro hnojení sadby máčením a poprachu stroužků česneku. Je schopna rozkládat patogenní houby. Účinné látky: - Clonoplus - konidie 4 kmenů hub rodu Clonostachys - Sulka Extra - NPK (9.8 - 9.8 - 7.3) + 11 S (síra) + další mikroprvky Jak účinkuje? - Clonoplus - Pomocný rostliny přípravek…
Cena s DPH492,– 
Cena s DPH pro registrované461,– Kč
Cena bez DPH407,– Kč
Skladem
Doprava od 61 Kč
 Přepravní službou do 22.4.od 450 Kč
 Na výdejním místě do 23.4.od 61 Kč
Termín dodání závisí na výběru dopravy a vytíženosti přepravní společnosti.
ks

Popis


Souprava dvou přípravků (Clonoplus a Sulka Extra) pro hnojení sadby máčením a poprachu stroužků česneku. Je schopna rozkládat patogenní houby.

Účinné látky:

- Clonoplus - konidie 4 kmenů hub rodu Clonostachys
- Sulka Extra - NPK (9.8 - 9.8 - 7.3) + 11 S (síra) + další mikroprvky

Jak účinkuje?

- Clonoplus - Pomocný rostliny přípravek
- Pomocný rostlinný přípravek ve formě dispergovatelného (smáčitelného) prášku bělavé barvy mírně houbového pachu. Ve vodě je nerozpustný, s vodou tvoří suspenzi. CLONOPLUS obsahuje spory hub přirozeně se vyskytujících v půdě, které mají schopnost rozkládat pro rostlinu organické zbytky v půdě a tím zvyšovat příjem živin z půdy. Podporují tvorbu bakteriálních hlízek. Zvyšují odolnost rostlin proti stresu, zvyšují počet vzešlých rostlin, zvyšují dynamiku růstu rostlin.
- Přípravek je rovněž schopen přes zimní období rozložit sklerocia, mikrosklerocia a chlamydospóry patogenních hub (Claviceps, Sclerotinia, Botrytis, Rhizoctonia, Verticillium).
- CLONOPLUS je určen k aplikaci do půdy. Není určen k postřiku nadzemních částí rostlin.
- Sulka Extra - kapalné půdní speciální hnojivo
- Hlavním účelem Sulky Extra je dodání obsažených živin rostlinám a při tomto použití je jako vedlejší efekt vzhledem k vysokému obsahu polysulfidické síry pozorováno omezení výskytu některých živočišných škůdců (např. háďatko zhoubné na česneku při hnojivém máčení sadby před výsadbou).

Pro jaké rostliny a problémy?

- Česnek (houbové choroby, živočišné škůdce)

Jak jej použít?

- Sulka Extra: Hnojení sadby máčením před výsadbou (doba máčení 6 - 12 hodin, nechat zaschnout)
- Clonoplus: je určen k aplikaci do půdy. Není určen k postřiku nadzemních částí rostlin. Přípravek lze aplikovat na povrch půdy s následným zapravením do hloubky cca 5 - 10 cm před setím.
- Česnek je možné ošetřit přípravkem Clonoplus až 3x:
- Ošetření před výsadbou: připravíme suspenzi tak, že 10 g přípravku CLONOPLUS rozmícháme ve 200 ml vody (stačí k ošetření 1 kg česneku), kterou vlijeme na 1 kg stroužků v PE sáčku nebo nádobě a v průběhu ½ hodiny několikrát řádně protřepeme, aby všechny stroužky byly zcela smočeny, pak obsah vysypeme a necháme do druhého dne oschnout. - Nespotřebovanou suspenzi je možné použít k dalšímu ošetření. Lze také stroužky česneku nejdříve zvlhčit vodou s adhezivem tak, aby všechny stroužky byly dokonale zvlhčeny, a pak je zaprášit přípravkem v množství 10 g/kg a po protřepání je nechat oschnout.
- Ošetření zálivkou těsně po vzejití - na povrch záhonu aplikovat zálivkou suspenzi CLONOPLUS (2 - 4 g/10 l vody/ 10 m2).
- Ošetření zálivkou na jaře po rozmrznutí půdy - v případě podzimních výsadeb česneku (aplikovat zálivkou suspenzi CLONOPLUS 2 - 4 g/10 l vody/ 10 m2).
Technické specifikace mohou být změněny bez předchozího upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter.