Příslušenství k brusce FIELDMANN FDMB 90133-R

Příslušenství k brusce FIELDMANN FDMB 90133-R

Záruka: 24 měsíců | Kód: 3796937 | CZ distribuce
Jste nadšeným kutilem nebo modelářem? Pak vám doma nesmí chybět univerzální sada příslušenství pro modelářskou brusku. Tento 133dílný set je nepostradatelným pomocníkem pro práci se dřevem, umělou hmotou i kovy. Ať už se věnujete vrtání, frézování, gravírování, leštění, čištění, ostření nebo oddělování – s touto sadou zvládnete vše, co vás…
Cena s DPH621,– 
Cena bez DPH513,– Kč
Skladem
Doprava od 450 Kč
 Přepravní službou do 24.4.od 450 Kč
Termín dodání závisí na výběru dopravy a vytíženosti přepravní společnosti.
ks

Popis


Jste nadšeným kutilem nebo modelářem? Pak vám doma nesmí chybět univerzální sada příslušenství pro modelářskou brusku. Tento 133dílný set je nepostradatelným pomocníkem pro práci se dřevem, umělou hmotou i kovy. Ať už se věnujete vrtání, frézování, gravírování, leštění, čištění, ostření nebo oddělování – s touto sadou zvládnete vše, co vás napadne.

Set Fieldmann FDMB 90133-R je navržen tak, aby pasoval jak na AKU, tak na elektrické modelářské brusky. Díky univerzálnímu uchycení je možné příslušenství snadno a rychle vyměňovat. Všechny díly jsou uloženy v praktickém a přehledném úložném boxu, který usnadňuje organizaci a skladování. Už žádné hledání potřebného nástroje – s tímto boxem máte vše po ruce a připraveno k okamžitému použití. Ať už jste profesionál nebo hobby kutil, s touto sadou příslušenství získáte vše potřebné pro vaše projekty.

Technické parametry:

Pro AKU a elektrické modelářské brusky
Praktické univerzální uchycení
Na dřevo, umělou hmotu i kov
Sada 133 kusů
Přehledný úložný box
Technické specifikace mohou být změněny bez předchozího upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter.