Přístroj na čištění pleti DOCO BH003

Přístroj na čištění pleti DOCO BH003

Záruka: 24 měsíců | Kód: 3740125 | CZ distribuce
Chcete pečovat o svůj vzhled? Nebo se zbavit nedokonalostí na své pleti? Vyzkoušejte vysavač na kníry s hydrabrází. Přizpůsobíte si ho svým potřebám díky 3stupňovému nastavení výkonu. Navíc 3 různé nástavce budou dobře fungovat pro mnoho aplikací. Pečujte o svůj obličej ještě dnes! DOCO vyniká svým sacím výkonem, který můžete nastavit v rozmezí…
Cena s DPH781,– 
Cena bez DPH645,– Kč
Skladem
Doprava od 450 Kč
 Přepravní službou do 8.12.od 450 Kč
Termín dodání závisí na výběru dopravy a vytíženosti přepravní společnosti.
ks

Popis


Chcete pečovat o svůj vzhled? Nebo se zbavit nedokonalostí na své pleti? Vyzkoušejte vysavač na kníry s hydrabrází. Přizpůsobíte si ho svým potřebám díky 3stupňovému nastavení výkonu. Navíc 3 různé nástavce budou dobře fungovat pro mnoho aplikací. Pečujte o svůj obličej ještě dnes!

DOCO vyniká svým sacím výkonem, který můžete nastavit v rozmezí 45 až 70 kpa. Speciální technologie, kterou je vybaven, vám navíc pomůže rychle odblokovat porty a odstranit černé tečky pomocí vody. Navíc funguje také jako peeling a hydratace obličeje. Od dnešního dne si můžete užívat profesionální vybavení u vás doma!

Tři tipy pro různé aplikace
Odstraňovač kníru je vybaven 3 různými koncovkami, takže se bude dobře hodit pro různé aplikace. Plochá špička bude ideální pro malé oblasti, jako jsou koutky nosu. Menší, kulatá špička je určena pro střední oblasti, jako je nos. Zatímco velká, kulatá špička pomůže vyčistit větší oblasti, jako je čelo a tváře. S přístrojem DOCO budete pečovat o celý obličej!

Tři režimy provozu
Přístroj DOCO byl vytvořen s ohledem na různé typy pleti, a proto má až 3 úrovně regulace sání. První, jemný režim, pracující při tlaku 45 kpa, je určen pro citlivou pleť. Pokud je vaše pleť smíšeného typu, použijte střední režim s výkonem 55 kpa. Naopak vysoký režim se sacím výkonem 70 kpa se doporučuje pro mastnou pleť a muže.

Snadné použití
Funkční zařízení, které se bude také snadno používat. Budete jej ovládat jednou rukou a jedno tlačítko vám umožní přístroj zapnout a vypnout a také měnit jeho režimy. Navíc vám na jedno nabití může sloužit 1 až 1,5 měsíce! Nemusíte se také obávat, že by se baterie nečekaně vybila, protože přístroj vám připomene, když je nabití nízké.

Jedinečný design
Zařízení DOCO se vyznačuje také moderním designem. Je vyrobeno ze silikonu šetrného k pokožce, díky čemuž bude jeho používání ještě pohodlnější. Účinky jeho provozu snadno poznáte, protože se skládá ze dvou nádob na vodu - v jedné je čistá voda a ve druhé se shromažďuje voda po provedeném ošetření. Kromě toho je její čištění a skládání velmi snadné. To vše vám umožňuje provádět profesionální ošetření obličeje v domácích podmínkách!

Technické parametry:

- Výstupní napětí: 3,7 V
- Nabíjecí napětí: stejnosměrné napětí 5 V
- Kapacita baterie: 900 mAH
- Výstupní výkon: 2,5 W
- Jmenovitý proud: 500 mA
- Provozní doba: 1-1,5 měsíce
- Sací výkon: až 70 kpa
- Objem nádrže na vodu: 30 ml
- Rozměry: 180 × 35 mm
- Barva: Bílá
Technické specifikace mohou být změněny bez předchozího upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter.