Prodloužení LED pásku YEELIGHT 1m

Prodloužení LED pásku YEELIGHT 1m

Záruka: 24 měsíců | Kód: 3776067 | CZ distribuce
Značka Yeelight je součástí ekosystému Xiaomi. Yeelight Lightstrip Extension je 100 cm prodloužení pásku LED Lightstrip 1S - s nimi může pásek dosáhnout maximální délky 10 m na jedno napájení. Jednoduchý design a snadné připojení vám usnadní, abyste si jej mohli sami kdekoli nainstalovat. Nyní díky prodloužení získáte potřebný rozsah LED pásky…
Cena s DPH528,– 
Cena s DPH pro registrované495,– Kč
Cena bez DPH436,– Kč
Skladem
Doprava od 450 Kč
 Přepravní službou do 28.2.od 450 Kč
Termín dodání závisí na výběru dopravy a vytíženosti přepravní společnosti.
ks

Popis


Značka Yeelight je součástí ekosystému Xiaomi.

Yeelight Lightstrip Extension je 100 cm prodloužení pásku LED Lightstrip 1S - s nimi může pásek dosáhnout maximální délky 10 m na jedno napájení. Jednoduchý design a snadné připojení vám usnadní, abyste si jej mohli sami kdekoli nainstalovat. Nyní díky prodloužení získáte potřebný rozsah LED pásky, abyste mohli osvětlení co nejlépe přizpůsobit svým potřebám. Značka Yeelight je součástí ekosystému Xiaomi.

Odolný a trvanlivý
Díky bezrtuťovému PU gelu se LED pásek přizpůsobí svému tvaru v jakémkoli tvaru. Má nebývale pružnou strukturu, která nejen chrání diody pásku, ale také se podvoluje při instalaci, což ji značně usnadňuje.

Snadná instalace
Lepicí páska na zadní straně LED pásku je určena pro snadnou instalaci. Výrobek je připraven k instalaci - stačí odstranit horní část pásky a nalepit LED diody na příslušné místo.

Ozdobte si jím, co chcete
Díky své flexibilitě lze pásku instalovat, kamkoli potřebujete. Za televizorem, kolem obrazu, pod postelí a na mnoha dalších místech. S páskou nejen rozjasníte místnosti, ale také ozdobíte svůj domov a vytvoříte atmosféru podle svých představ.

Synchronizace hudby s LED páskou
S aplikací YEELIGHT můžete spojit rytmus hudby se světlem a vytvořit tak ještě lepší prostředí pro zábavu.

Praktické možnosti
Tlačítkem můžete pásku zapnout nebo vypnout, případně delším stiskem změnit barvu. Obzvlášť praktické řešení v noci, když nemůžete najít svůj chytrý telefon. Pásku lze integrovat s dalšími produkty Xiaomi EcoSystem. Může fungovat i s jinými zařízeními.

Vytvořte si vlastní atmosféru
Od modré po oranžovou, od noční po denní. Použijte předvolby z aplikace YEELIGHT - umožní vám rychlý přístup k více barvám, které vyhovují různým náladám. Vybrané kompozice můžete také přidat do oblíbených. Nastavením teploty a barvy světla můžete snadno měnit náladu ve svém domově. Pomocí pásky si můžete vytvořit romantickou atmosféru kdekoli si budete přát.

Technické parametry:

Jmenovitý výkon: 2,1 W
Délka: 1 m
Technické specifikace mohou být změněny bez předchozího upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter.