Prodlužovací kabel TEESAN TPS03

Prodlužovací kabel TEESAN TPS03

Záruka: 24 měsíců | Kód: 3715003 | CZ distribuce
Užijte si pohodlnější nabíjení a napájení vašich zařízení. Prodlužovací kabel TESSAN TPS03 je ideální pro domácnost i kancelář. Umožňuje využít až 8 AC zásuvek a 3 USB-A porty a díky pečlivě promyšlenému designu zabere málo místa. Zajišťuje také bezpečnost používání – byl vybaven spolehlivou přepěťovou ochranou. Jeho další výhodou jsou 4 gumové…
Cena s DPH1 299,– 
Cena bez DPH1 074,– Kč
Skladem
Doprava od 450 Kč
 Přepravní službou do 27.9.od 450 Kč
Termín dodání závisí na výběru dopravy a vytíženosti přepravní společnosti.
ks

Popis


Užijte si pohodlnější nabíjení a napájení vašich zařízení. Prodlužovací kabel TESSAN TPS03 je ideální pro domácnost i kancelář. Umožňuje využít až 8 AC zásuvek a 3 USB-A porty a díky pečlivě promyšlenému designu zabere málo místa. Zajišťuje také bezpečnost používání – byl vybaven spolehlivou přepěťovou ochranou. Jeho další výhodou jsou 4 gumové podložky, které zabraňují jeho klouzání po povrchu psacího stolu nebo stolu.

Připojte až 11 zařízení současně
Prodlužovací kabel TPS03 vám umožní připojit až 11 zařízení současně. Můžete tak nabíjet své smartphony a bezdrátová sluchátka současně, stejně jako napájet notebooky, světla nebo stolní ventilátory. Využít můžete až 8 AC zásuvek a 3 USB-A porty, které inteligentně přizpůsobí aktuální parametry požadavkům připojeného zařízení a zajistí tak rychlé a přitom bezpečné nabíjení. S TESSANem zapomenete na omezení!

Usnadněte si úsporu elektřiny
Mějte jistotu, že prodlužovací kabel funguje pouze tehdy, když ho skutečně potřebujete. TPS03 má vestavěný malý vypínač, který umožňuje pohodlné zapínání a vypínání napájení. Tímto způsobem můžete ušetřit elektřinu! Zařízení je také vybaveno speciálním světelným indikátorem. Poskytuje informace o stavu proužku - při zapnutém napájení svítí jemným světlem.

Bezpečnost použití
K výrobě pásku byl použit odolný plast zpomalující hoření, díky čemuž je velmi odolný a odolný vůči poškození. Vyznačuje se také kvalitním měděným drátěným kabelem (16 A), který zaručuje efektivní, bezpečné nabíjení a napájení. TPS03 také dostal speciální přepěťovou ochranu (1700 J). To znamená, že se nemusíte bát blesků a přepětí.

Nezabere příliš místa
Zapomeňte na velké nepraktické lišty – model TPS03 je navržen tak, aby nezabíral příliš místa. Jeho rozměry jsou jen cca 16,1 x 11,4 x 11,4 cm, takže se skvěle vejde i na menší pracovní stůl nebo stůl. Protiskluzové podložky umístěné na spodní straně se navíc postarají o to, aby zařízení drželo pevně na svém místě.

Technické parametry:

- Barva: Bílá
- Proudový proud: 16 A
- Napětí: 230 V
- Napájení: 3600 W
- Frekvence: 50-60 Hz
- USB-A výstup: 5 V 3 A
- Ochrana: Přepěťová ochrana
Technické specifikace mohou být změněny bez předchozího upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter.