Reproduktor Bluetooth Forever BS-900 Toob 20 Black

Reproduktor Bluetooth Forever BS-900 Toob 20 Black

Záruka: 24 měsíců | Kód: 3436679 | CZ distribuce
FOREVER TOOB BS-900 Hledáte bezdrátový reproduktor, který bude držet krok s vaším životním stylem? Chcete si užít svou oblíbenou hudbu při cvičení, setkání venku s přáteli nebo při každém výletu mimo město s rodinou? Vytvořili jsme pro vás zařízení, které zaujme svou funkčností a vzhledem. Vyberte si stylový a kompaktní bezdrátový reproduktor od…
Momentálně nedostupné

Popis


FOREVER TOOB BS-900
Hledáte bezdrátový reproduktor, který bude držet krok s vaším životním stylem? Chcete si užít svou oblíbenou hudbu při cvičení, setkání venku s přáteli nebo při každém výletu mimo město s rodinou? Vytvořili jsme pro vás zařízení, které zaujme svou funkčností a vzhledem. Vyberte si stylový a kompaktní bezdrátový reproduktor od společnosti Forever a užívejte si života!

Velký dosah
Bezdrátový reproduktor Forever poskytuje dosah až 10 metrů a má zabudované dva 10W reproduktory. Je vybaven nabíjecím portem USB typu C a efektivní baterií s kapacitou až 4000 mAh. Reproduktor vydrží na jedno nabití až osm hodin. Je připraven znovu pracovat tři a půl hodiny po připojení k napájení.

Extrémně odolný
Bezdrátový Bluetooth reproduktor „Toob“ BS-900 je vodotěsný, takže jej můžete použít i při slabém dešti. Pouzdro je vyrobeno z velmi kvalitních materiálů, což se projevuje delší životností zařízení. Vyberte si vodotěsný Bluetooth reproduktor, který je ideální pro outdoor a sport!

Moderní design
Bezdrátový Bluetooth reproduktor „Toob“ BS-900 od společnosti Forever se vyznačuje svým pozoruhodným designem. Není to jen funkční zařízení, ale také módní gadget. Sázejte na moderní bezdrátový reproduktor pro váš smartphone.

Používejte i další funkce
Tento moderní, malý a efektivní vysoce výkonný bezdrátový reproduktor má vestavěný mikrofon a podporuje karty micro SD. Vyberte si to nejlepší řešení pro vás!

Používejte dva reproduktory současně
Součástí je také odolný kabel, který vám umožní připevnit tento bezdrátový reproduktor k batohu nebo ho zavěsit na strom. Pokud máte dvě zařízení, můžete je spárovat a užívat si dvojnásobnou radost z hudby. Přehrajte si své oblíbené písničky z telefonu na dvou bezdrátových reproduktorech a užijte si zábavu!

Vlastnosti:

- Barva: černá
- Doba nabíjení: 3,5 hodiny
- Pracovní doba baterie: 8 hodin
- Stupeň ochrany: IPX7
- Kapacita baterie: 4 000mAh
- Dosah: 10 m
- Vstupní napětí: 5V
- Bluetooth: v 5.0
- Frekvenční rozsah: 180 - 20 000Hz
- Značka: Forever
- Sada obsahuje: návod k použití, USB kabel, kabel 3,5 mm jack
- Typ vstupního portu: USB Type-C
- Podpora paměťových karet: ANO
- Mikrofon: ANO
Technické specifikace mohou být změněny bez předchozího upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter.