Reproduktor Bluetooth Forever BS-950 Toob 30 Red

Reproduktor Bluetooth Forever BS-950 Toob 30 Red

Záruka: 24 měsíců | Kód: 3436680 | CZ distribuce
FOREVER TOOB BS-950 Hledáte bezdrátový venkovní reproduktor, který vás bude doprovázet při tréninku, venkovních setkáních s přáteli nebo při četných výletech? Seznamte se s modelem Bluetooth Forever Toob 30 BS-950! Silný výkon, efektivní baterie, malé a odolné pouzdro - díky tomu vynikne tento bezdrátový reproduktor. Vyzkoušejte všechny jeho…
Cena s DPH1 755,– 
Cena bez DPH1 450,– Kč
Skladem
Doprava od 450 Kč
 Přepravní službou do 29.6.od 450 Kč
Termín dodání závisí na výběru dopravy a vytíženosti přepravní společnosti.
ks

Popis


FOREVER TOOB BS-950
Hledáte bezdrátový venkovní reproduktor, který vás bude doprovázet při tréninku, venkovních setkáních s přáteli nebo při četných výletech? Seznamte se s modelem Bluetooth Forever Toob 30 BS-950! Silný výkon, efektivní baterie, malé a odolné pouzdro - díky tomu vynikne tento bezdrátový reproduktor. Vyzkoušejte všechny jeho výhody a užijte si svou oblíbenou hudbu!

Spolehlivý v jakékoli situaci
Pro grilování, na horách, u jezera, v parku nebo v lese - vezměte bezdrátový reproduktor Forever s sebou všude. Bude to fungovat v každé situaci a kdykoli. Zahajte večírek, zpříjemněte si trénink, odpočiňte si za zvuků svých oblíbených skladeb.

Efektivní baterie
Bluetooth Forever Toob 30 BS-950 pro smartphone byl obohacen o dva vysoce kvalitní reproduktory s celkovým výkonem 30W. Navíc poskytují expresivní zvuk a basy. Oceníte zejména efektivní baterii s kapacitou 4400 mAh. Tento moderní bezdrátový reproduktor vydrží na jedno nabití až deset hodin.

Funkčnost a stylový design
Bezdrátový reproduktor Forever se vyznačuje odolným pouzdrem proti stříkající vodě. Nejen, že je odolný, efektivní a poskytuje spoustu energie, ale také přitahuje pozornost svým designem.

Velký dosah
Tento malý a stylový reproduktor Bluetooth poskytuje dosah až 10 metrů. Je vybaven nabíjecím portem USB typu C, mikrofonem pro pohodlné volání, konektorem AUX a podporuje karty micro SD. Sada obsahuje také 3,5 mm jack kabel. Nečekejte, vyberte si dnes bezdrátový reproduktor, díky kterému si každou chvíli zpříjemníte svou oblíbenou hudbou!

Používejte dva reproduktory současně
Součástí je také odolný kabel, který vám umožní připevnit tento bezdrátový reproduktor k batohu nebo ho zavěsit na strom. Pokud máte dvě zařízení, můžete je spárovat a užívat si dvojnásobnou radost z hudby. Přehrajte si své oblíbené písničky z telefonu na dvou bezdrátových reproduktorech a užijte si zábavu!

Vlastnosti:

- Barva: červená
- Doba nabíjení: 3 hodiny
- Pracovní doba baterie: 10 hodin
- Stupeň ochrany: IPX7
- Kapacita baterie: 4 400mAh
- Dosah: 10 m
- Bluetooth: v 5.0
- Frekvenční rozsah: 180 - 20 000Hz
- Značka: Forever
- Sada obsahuje: návod k použití, USB kabel, kabel 3,5 mm jack
- Typ vstupního portu: USB Type-C
- Podpora paměťových karet: ANO
Technické specifikace mohou být změněny bez předchozího upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter.