Reproduktor Bluetooth JOYROOM JR-MS02 Maya Black

Reproduktor Bluetooth JOYROOM JR-MS02 Maya Black

Záruka: 24 měsíců | Kód: 3832746 | CZ distribuce
Chcete vytvořit jedinečnou atmosféru při setkání s přáteli, rodinou nebo na večírcích? S reproduktorem Joyroom JR-MS2 to bude možné! Podsvícení RGB, které bliká do rytmu hudby, vytvoří jedinečnou náladu bez ohledu na příležitost. Tento reproduktor navíc dokáže nepřetržitě pracovat až 6 hodin! S reproduktorem Joyroom můžete zapomenout na omezení.
Cena s DPH1 324,– 
Cena bez DPH1 094,– Kč
Skladem
Doprava od 450 Kč
 Přepravní službou do 26.6.od 450 Kč
Termín dodání závisí na výběru dopravy a vytíženosti přepravní společnosti.
ks

Popis


Chcete vytvořit jedinečnou atmosféru při setkání s přáteli, rodinou nebo na večírcích? S reproduktorem Joyroom JR-MS2 to bude možné! Podsvícení RGB, které bliká do rytmu hudby, vytvoří jedinečnou náladu bez ohledu na příležitost. Tento reproduktor navíc dokáže nepřetržitě pracovat až 6 hodin! S reproduktorem Joyroom můžete zapomenout na omezení.

Vysoký výkon
Bezdrátový reproduktor Joyroom se vyznačuje vysokým výkonem až 40 W. Duální 92mm basové reproduktory s kovovou membránou vás překvapí stereofonním zvukem, který produkují. Od dnešního dne si můžete vychutnat své oblíbené skladby v té nejlepší kvalitě!

Bezdrátové připojení
Hudbu z reproduktoru Joyroom můžete poslouchat tak, jak to máte nejraději, protože je vysoce kompatibilní. Můžete k němu připojit SD karty, AUX nebo USB flash disk. A to není všechno! Můžete jej také použít k poslechu hudby prostřednictvím rozhraní Bluetooth 5.0. Toto připojení bude rychlé a stabilní, navíc dosah připojení je celých 10 metrů!

Výjimečný efekt
Nezapomenutelnou atmosféru při poslechu hudby vám zajistí RGB podsvícení. Můžete si jej přizpůsobit podle svých preferencí a potřeb, protože toto zařízení je vybaveno až 9 různými světelnými režimy. Navíc budou tato světla blikat v rytmu vašich oblíbených skladeb.

Pohodlné používání
Bezdrátový reproduktor byl vytvořen s ohledem na pohodlí, takže jeho ovládání je velmi jednoduché a intuitivní. Všechna ovládací tlačítka byla umístěna na horní straně zařízení, aby bylo jeho ovládání ještě pohodlnější.

Velká baterie
To, co reproduktor Joyroom odlišuje, je jeho velká baterie s kapacitou 2400 mAh. Díky ní může toto zařízení nepřetržitě pracovat až 6 hodin! A vy si můžete vychutnat dokonalý zvuk svých oblíbených skladeb. Pokud navíc reproduktor nepoužíváte, může přejít do pohotovostního režimu, který vydrží až 24 hodin!

Vodotěsný
Nemusíte se bát, že byste reproduktor omylem postříkali, protože vykazuje odolnost proti vodě IPX5. Zařízení Joyroom bylo navíc chráněno silikonovým těsněním, které jej dále chrání před vnějším postříkáním vodou.

Technické parametry:

Verze Bluetooth: 5.0
Frekvenční odezva: 100 Hz ~ 16 kHz
Citlivost reproduktoru: 85 ± 3 dB
Kapacita baterie: 7,4 V / 2400 mAh
Impedance: 4 ± 15%
Jmenovitý výkon: 2 × 20 W
Provozní doba: přibližně 6 hodin
Doba pohotovostního režimu: 24 hodin
Doba nabíjení: 4 hodiny
Velikost: 390 × 195 × 155 mm
Materiál: ABS + silikon
Hmotnost: 2450 g
Technické specifikace mohou být změněny bez předchozího upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter.