Reproduktor Bluetooth LTC LXG2389 Car Whell

Reproduktor Bluetooth LTC LXG2389 Car Whell

Záruka: 24 měsíců | Kód: 3828889 | CZ distribuce
Posuňte svůj hudební zážitek na zcela novou úroveň s Bluetooth reproduktorem G2389! Není to jen reproduktor – je to skutečná revoluce ve zvuku, která vás vezme na vrchol zábavy! Ponořte se do bohatého a čistého zvuku, který zaplní každý kout vašeho pokoje. Nechte se obklopit hudbou ze všech stran a poskytněte nezapomenutelný audiovizuální…
Cena s DPH743,– 
Cena bez DPH614,– Kč
Skladem
Doprava od 450 Kč
 Přepravní službou do 17.6.od 450 Kč
Termín dodání závisí na výběru dopravy a vytíženosti přepravní společnosti.
ks

Popis


Posuňte svůj hudební zážitek na zcela novou úroveň s Bluetooth reproduktorem G2389! Není to jen reproduktor – je to skutečná revoluce ve zvuku, která vás vezme na vrchol zábavy!

Ponořte se do bohatého a čistého zvuku, který zaplní každý kout vašeho pokoje. Nechte se obklopit hudbou ze všech stran a poskytněte nezapomenutelný audiovizuální zážitek.
Doplňkové RGB osvětlení oživí váš interiér a vytvoří jedinečnou atmosféru pro každou příležitost. Nyní můžete přizpůsobit světlo náladě hudby nebo jej změnit podle svých představ.

Díky vestavěné 1200mAh baterii už nebudete nikdy omezováni délkou kabelu. Užívejte si hudbu bez omezení, ať jste kdekoli, a užívejte si naprostou svobodu pohybu. Konektor USB-C navíc umožňuje rychlejší a pohodlnější nabíjení než kdykoli předtím. Nebojte se o kompatibilitu – nyní jej snadno a bez problémů připojíte ke svému zařízení. Už nečekejte – posuňte svůj zážitek z poslechu hudby na novou úroveň s Bluetooth reproduktorem G2389! Objevte nyní nové dimenze zvuku a světla!

Technické parametry:

Vstupní výstup: USB
Kapacita baterie [mAh]: 1200
Maximální bezdrátový dosah[m]: 10m-20m
Zvukový režim: Režim 3D Surround Sound, Stereo Sound Mode, Trimmer, Dystra Bass
Verze Bluetooth: 5.1
Příkon (W): 25 W
Výstupní výkon: 5W
Voděodolný: Ne
Zabudovaný mikrofon: Ano
Podporované funkce: Bluetooth/TF/USB/FM/TWS
RGB podsvícení: Ano
Technické specifikace mohou být změněny bez předchozího upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter.