Reproduktor Bluetooth ONIKUMA L1 Black

Reproduktor Bluetooth ONIKUMA L1 Black

Záruka: 24 měsíců | Kód: 3818847 | CZ distribuce
Herní reproduktory Onikuma L1 kombinují vynikající kvalitu zvuku s vynikajícím výkonem, aby vám poskytly nezapomenutelný herní zážitek. S celkovým výkonem 10 wattů dokážou zaplnit prostor zvukem a poskytují dynamický a čistý zvuk. S nejnovější verzí Bluetooth 5.3 nabízejí stabilní a rychlé připojení a barevné podsvícení vytvořilo na vaší pracovní…
Cena s DPH878,– 
Cena bez DPH726,– Kč
Skladem
Doprava od 450 Kč
 Přepravní službou do 20.6.od 450 Kč
Termín dodání závisí na výběru dopravy a vytíženosti přepravní společnosti.
ks

Popis


Herní reproduktory Onikuma L1 kombinují vynikající kvalitu zvuku s vynikajícím výkonem, aby vám poskytly nezapomenutelný herní zážitek. S celkovým výkonem 10 wattů dokážou zaplnit prostor zvukem a poskytují dynamický a čistý zvuk. S nejnovější verzí Bluetooth 5.3 nabízejí stabilní a rychlé připojení a barevné podsvícení vytvořilo na vaší pracovní stanici jedinečnou atmosféru.

Nechte se unést hratelností
Ciťte se, jako byste se ocitli v srdci hry, kde je každý zvuk čistý, přesný a plný vzrušení! Reproduktory Onikuma poskytují skvělou kvalitu zvuku, která vás vezme přímo do středu dění. S výkonem 5W x 2 poskytují silný zvuk, který zaplní prostor kolem vás a obklopí vás zvuky ze všech směrů.

Zvyšte úroveň ponoření
Objevte nové způsoby personalizace vaší herní stanice! Reproduktory Onikuma L1 mají barevné RGB podsvícení, které vám pomůže vytvořit úžasnou náladu během dlouhých herních maratonů. Díky výběru různých režimů podsvícení si můžete přizpůsobit světlo tak, aby vyhovovalo vaší náladě nebo hernímu stylu.

Bezproblémový provoz
Reproduktor je vybaven velkým tlačítkem, které vám umožní pohodlné ovládání různých funkcí. S ním si můžete vybrat z dostupných světelných efektů, přepínat mezi režimy přehrávání a otáčením tlačítka měnit úroveň hlasitosti.

Technické parametry:

Barva: Černá
Verze Bluetooth: 5.3
Rozsah: Až 15 metrů
Výstupní výkon (RMS): 5W x 2
Převodníky: 2" x 2
Frekvenční odezva: 60Hz-20kHz
Zdroj napájení: USB 5V/1A
Rozměry: 70 x 93 x 205 mm
Technické specifikace mohou být změněny bez předchozího upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter.