Reprosoustava BLOW INFINITY

Reprosoustava BLOW INFINITY

Záruka: 24 měsíců | Kód: 3037177 | CZ distribuce
Vysoce kvalitní aktivní reproduktor Bluetooth s bezdrátovým mikrofonem a dálkovým ovládáním pro dálkové ovládání. Hudbu lze přehrávat přímo ze smartphonu pomocí funkce bluetooth a díky mnoha integrovaným portům také z jiných zdrojů, jako je USB disk nebo karta microSD. Ekvalizér vám umožní upravit zvuk podle vašeho hudebního vkusu a použití LED…
Cena s DPH4 852,– 
Cena bez DPH4 010,– Kč
Skladem
Doprava od 61 Kč
 Přepravní službou do 8.3.od 450 Kč
 Na výdejním místě do 9.3.od 61 Kč
Termín dodání závisí na výběru dopravy a vytíženosti přepravní společnosti.
ks

Popis


Vysoce kvalitní aktivní reproduktor Bluetooth s bezdrátovým mikrofonem a dálkovým ovládáním pro dálkové ovládání. Hudbu lze přehrávat přímo ze smartphonu pomocí funkce bluetooth a díky mnoha integrovaným portům také z jiných zdrojů, jako je USB disk nebo karta microSD. Ekvalizér vám umožní upravit zvuk podle vašeho hudebního vkusu a použití LED podsvícení v různých barvách zvýší atraktivitu vizuální stránky reproduktoru.

Více možností přehrávání hudby

Funkce Bluetooth použitá ve sloupci umožňuje připojení k dalším zařízením Bluetooth, což vám umožní posílat zvuk přímo ze smartphonu, tabletu nebo jiného zařízení. Kromě toho můžeme díky integrovaným portům přehrávat hudbu také z přenosné jednotky USB nebo karty microSD. Vestavěné FM rádio navíc zaručuje možnost poslechu vaší oblíbené hudby nebo důležitých informací z naší oblíbené rozhlasové stanice.

Vysoce kvalitní zvuk

Materiály použité k vytvoření reproduktoru, dobře sladěný design, 10 "reproduktor s 10" wooferem a maximální výstupní výkon až 160 W zajistí čistý zvuk v kombinaci s vysokou kvalitou, která by měla uspokojit každého milovníka hlasitého zvuku hudba. Pokud by to nestačilo, vyhrazené tlačítko MEGA-BASS dále posílí zážitek posluchače.

Skvělá zábava s přáteli

Možnost připojení mikrofonu a kytary a funkce karaoke mohou poskytnout dlouhé hodiny zábavy při různých typech akcí s přáteli. Karaoke je také skvělý nápad, jak trávit čas společně s rodinou - tuto funkci můžeme využít jak vzdělávacími, tak zábavnými způsoby.

Další funkce

Ekvalizér vám umožní upravit zvuk podle vašich preferencí - existuje 5 možností: Pop, Rock, Jazz, Classical a Flat). LED podsvícení lze také aktivovat v 5 barevných variantách. Pro úplné pohodlí sada obsahuje bezdrátový mikrofon a dálkové ovládání sloupku, které vám umožní ovládat zařízení na krátkou vzdálenost bez nutnosti nepřetržitého provozu přímo na panelu sloupku.

Vlastnosti:

- Funkce Bluetooth
- Dálkové ovládání
- FM rádio
- Funkce karaoke
- Bezdrátový mikrofon
- 5 barev LED podsvícení
- Ekvalizér
- USB port, microSD, Jack 3.5
- Dva mikrofonní vstupy
- Reproduktory: 10 "+ basový reproduktor 10"
- Bluetooth: v. 5.0
- Maximální výstupní výkon: 160 W.
- Frekvenční rozsah: 50Hz - 18KHz
- Impedance: 8 Ohm
- Citlivost: 86 +/- 3 dB
- Frekvence bezdrátového mikrofonu: 202,2 MHz
- Baterie: 12V / 4500mAh
- Rozměry reproduktorů (výška x délka x šířka): 83 x 32 x 27 cm
- Hmotnost reproduktoru: 11,35 kg
Technické specifikace mohou být změněny bez předchozího upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter.