Roll-on PARA'KITO pro extra silnou ochranu proti komárům a klíšťatům, červený

Roll-on PARA'KITO pro extra silnou ochranu proti komárům a klíšťatům, červený

Záruka: 24 měsíců | Kód: 3091935 | CZ distribuce
ROLL-ON GEL PRO EXTRA SILNOU OCHRANU je lokální repelent nabízející zvýšenou ochranu po dobu 10 hodin proti Aedes albopictus (komár tygrovaný, přenašeč viru dengue a zika), až 6 hodin proti Anopheles gambiae (přenašeč malárie), 11 ho- din proti Culex (běžný komár) a 7 hodin proti klíšťatům, s patentovanou recepturou bez…
Cena s DPH757,– 
Cena bez DPH626,– Kč
Skladem
Doprava od 61 Kč
 Přepravní službou do 12.5.od 450 Kč
 Na výdejním místě do 13.5.od 61 Kč
Termín dodání závisí na výběru dopravy a vytíženosti přepravní společnosti.
ks

Popis


ROLL-ON GEL PRO EXTRA SILNOU OCHRANU je lokální repelent nabízející zvýšenou ochranu po dobu 10 hodin proti Aedes albopictus (komár tygrovaný, přenašeč viru dengue a zika), až 6 hodin proti Anopheles gambiae (přenašeč malárie), 11 ho- din proti Culex (běžný komár) a 7 hodin proti klíšťatům, s patentovanou recepturou bez alkoholu a povrchově aktivních látek. Jeho tvar umožňuje cílenou a přesnou aplikaci na odkryté části těla (krk, zápěstí, kotníky) bez roztírání. Například při procházce trávou musí být roll-on aplikován kolem kotníků, aby se předešlo výstupu klíšťat. Není vhodný pro těhotné ženy a pro děti do 36 měsíců věku, protože obsahuje éterické oleje. Klinicky testováno.

"ROLL-ON GEL PRO EXTRA SILNOU OCHRANU je lokální repelent nabízející zvýšenou ochranu po dobu 10 hodin proti Aedes albopictus (komár tygrovaný, přenašeč viru dengue a zika), až 6 hodin proti Anopheles gambiae (přenašeč malárie), 11 hodin proti Culex (běžný komár) a 7 hodin proti klíšťatům, s patentovanou recepturou bez alkoholu a povrchově aktivních látek. Jeho tvar umožňuje cílenou a přesnou aplikaci na odkryté části těla (krk, zápěstí, kotníky) bez roztírání. Například při procházce trávou musí být roll-on aplikován kolem kotníků, aby se předešlo výstupu klíšťat. Není vhodný pro těhotné ženy a pro děti do 36 měsíců věku, protože obsahuje éterické oleje. Klinicky testováno.
Díky patentované technologii ClayCell-ComplexTM poskytuje její složení EXTRA SILNOU ochranu, dlouhodobou účinnost a je šetrný k pokožce.
PROKÁZANÁ ÚČINNOST: Všechny testy účinnosti výrobků PARA‘KITO® jsou prováděny nezávislými laboratořemi, uznanými právními úřady. U repelentů aplikovaných přímo na kůži se testy účinnosti přísně řídí protokolem definovaným agenturou ECHA (Evropská agentura pro chemické látky), WHO (Světová zdravotnická organizace) a americkou EPA (Agentura pro ochranu životního prostředí). Počet hodin účinnosti uvedený na každém balení je převzat ze závěrů těchto testů.
Pro déle trvající účinek lze kombinovat i s náramky PARAKITO."
Technické specifikace mohou být změněny bez předchozího upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter.