Sada cestovních vakuových úložných sáčků COMPACTOR Jet Roll Bags L 55x70cm RAN4293

Sada cestovních vakuových úložných sáčků COMPACTOR Jet Roll Bags L 55x70cm RAN4293

Záruka: 24 měsíců | Kód: 3702104 | CZ distribuce
Sroluj a jdi Oproti klasickým vakuovým pytlům mají Jet Roll tu výhodu, že fungují bez použití vysavače a jsou tedy vhodné na cesty. Stačí textil vložit do pytle, zapnout pomocí plastového jezdce a ručním rolováním z něj vypustit vzduch. A je hotovo! Rolovat se začíná ze strany, kde je plastový zip. Sbalte se na cesty snadno a rychle Cestovní…
Cena s DPH546,– 
Cena bez DPH451,– Kč
Skladem
Doprava od 450 Kč
 Přepravní službou do 27.9.od 450 Kč
Termín dodání závisí na výběru dopravy a vytíženosti přepravní společnosti.
ks

Popis


Sroluj a jdi
Oproti klasickým vakuovým pytlům mají Jet Roll tu výhodu, že fungují bez použití vysavače a jsou tedy vhodné na cesty. Stačí textil vložit do pytle, zapnout pomocí plastového jezdce a ručním rolováním z něj vypustit vzduch. A je hotovo! Rolovat se začíná ze strany, kde je plastový zip.

Sbalte se na cesty snadno a rychle
Cestovní vakuové pytle Compactor Jet Roll zajistí opravdu maximální úsporu místa nejen ve vašem zavazadle, ale třeba i doma ve skříni. Oblečení sbalené tímto způsobem ušetří až 50% prostoru. Pytle jsou vyrobeny z transparentního polymeru s tvarovou pamětí, proto se při opětovném vpuštění vzduchu vrátí do původního tvaru. Navíc se jedná o materiál, který nemění textilní vlákno, což v praxi znamená, že pokud do pytle vložíte vyprané a vyžehlené oblečení (doporučujeme), ve stejném stavu ho po dekompresi opět vyndáte. Sáčky jsou opakovatelně použitelné.

Hermeticky uzavíratelné
Cestovní vakuové pytle Compactor Jet Roll jsou 100% hermeticky uzavíratelné, což zajišťuje spolehlivý plastový zip s jezdcem. K dokonalé ochraně věcí přispívá také vysoce pevný nylon a polyethylen, ze kterého jsou pytle vyrobeny. Díky těmto vlastnostem jsou uložené textilie chráněné před působením vnějších škodlivých vlivů jako jsou plíseň, vlhkost, roztoči, moli či prach.

Technické parametry:

- objem vakuového sáčku: 50 l
- rozměry: šířka 55 cm x výška 70 cm
- 2ks v balení
Technické specifikace mohou být změněny bez předchozího upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter.