Sada cyklonářadí NEXTOOL NE0122

Sada cyklonářadí NEXTOOL NE0122

Záruka: 24 měsíců | Kód: 3743332 | CZ distribuce
Cyklistický multitool od společnosti Nextool vám poskytne veškeré potřebné nářadí pro provoz vašeho kola. Nabízí klíče, šestihranné šroubováky, klíč na paprsky a lžíci na pneumatiky. Na cestách vás nezaskočí žádná porucha ani potřeba seřízení - budete vždy připraveni na všechny eventuality. Spousta možností Model NE0122 obsahuje mnoho užitečného…
Cena s DPH581,– 
Cena bez DPH480,– Kč
Skladem
Doprava od 450 Kč
 Přepravní službou do 7.12.od 450 Kč
Termín dodání závisí na výběru dopravy a vytíženosti přepravní společnosti.
ks

Popis


Cyklistický multitool od společnosti Nextool vám poskytne veškeré potřebné nářadí pro provoz vašeho kola. Nabízí klíče, šestihranné šroubováky, klíč na paprsky a lžíci na pneumatiky. Na cestách vás nezaskočí žádná porucha ani potřeba seřízení - budete vždy připraveni na všechny eventuality.

Spousta možností
Model NE0122 obsahuje mnoho užitečného nářadí pro údržbu vašeho kola. Model NE0122 obsahuje mnoho užitečných nástrojů pro servis vašeho kola, včetně kombinovaných klíčů, šestihranných šroubováků, klíče na paprsky, lžíce na pneumatiky a oboustranného pilníku. S touto sadou nářadí si můžete být jisti, že vás na cestách nic nezaskočí!

Kompaktní provedení
Konstrukce multitoolu je založena na kombinaci lehkosti a kompaktnosti. To znamená, že jej budete moci vzít vždy s sebou. Navíc speciální odnímatelná kapsa na šroubováky a škeblový uzávěr zajišťují velmi snadný přístup ke všem prvkům sady. To vše pro vaše pohodlí!

Technické parametry:

- Dostupné nářadí: Plochý klíč 15/10/8 mm / klíč na ramena a vypouštěcí šroub / oboustranný pilník / lžíce na pneumatiky / magnetický držák šroubováků / šestihranný šroubovák 3/4/5/6 mm / plochý šroubovák / křížový šroubovák / kryt šroubováků
- Barva: Černá/stříbrná
- Materiál: Nerezová ocel 20Cr13
- Rozměry (ve složeném stavu): 92,5 x 41 x 13,2 mm
Technické specifikace mohou být změněny bez předchozího upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter.