Sada kuchyňského náčiní TESSA TSA0122

Sada kuchyňského náčiní TESSA TSA0122

Záruka: 24 měsíců | Kód: 3029202 | CZ distribuce
Sada kuchyňského náčiní TESSA TSA0122 Současné interiéry kuchyní se vyznačují nejen funkčností, ale také stylem. Proto je pro mnoho dám v domácnosti velmi důležité vybrat si správné doplňky, které vám pomohou při přípravě jídla a zároveň dokonale zapadnou do charakteru interiéru. S ohledem na ně byla vytvořena sada kuchyňských potřeb Teesa…
Cena s DPH966,– 
Cena bez DPH798,– Kč
Skladem
Doprava od 61 Kč
 Přepravní službou do 3.3.od 450 Kč
 Na výdejním místě do 4.3.od 61 Kč
Termín dodání závisí na výběru dopravy a vytíženosti přepravní společnosti.
ks

Popis


Sada kuchyňského náčiní TESSA TSA0122

Současné interiéry kuchyní se vyznačují nejen funkčností, ale také stylem. Proto je pro mnoho dám v domácnosti velmi důležité vybrat si správné doplňky, které vám pomohou při přípravě jídla a zároveň dokonale zapadnou do charakteru interiéru.

S ohledem na ně byla vytvořena sada kuchyňských potřeb Teesa TSA0122, která dokonale doplní interiér klasických i moderních kuchyní. Zahrnuje veškeré nejčastěji používané příslušenství potřebné k přípravě každodenních jídel. tj. naběračku, servírovací lžíci a lžíci na těstoviny, lopatku a štěrbinovou lžíci, kartáč a metlu.

Kuchyňské náčiní Teesa je vyrobeno ze silného, ​​teplotně odolného a potravinářsky nezávadného silikonu a celé je doplněno pohodlnou rukojetí z bukového dřeva. Tento promyšlený design zabraňuje tomu, aby se příslušenství Teesa přilepilo k povrchu a jeho použití nepoškrábe vaše hrnce a pánve.

- Netoxický a bez zápachu
- BPA Nelepivý povrch
- Pohodlné držadlo
- Žádné ostré hrany
- Vysoká teplota / odolnost vůči teplu
- Materiál: silikon + dřevo

Poznámka:

- Nádobí není vhodné do myčky
- Nádobí nelze dlouho namočit do horké vody
- Při mytí nedrhněte
Technické specifikace mohou být změněny bez předchozího upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter.