Sada proti klíšťatům a komárům AgroBio Atak 100 ml

Sada proti klíšťatům a komárům AgroBio Atak 100 ml

Záruka: 24 měsíců | Kód: 3076796 | CZ distribuce
Sada pro hubení klíšťat nebo komárů na zahradách. Sada (insekticid + adjuvant) pro hubení klíšťat nebo komárů na zahradách. Proti jakým škůdcům je určen? - Proti klíšťatům - Proti komárům Proč jej použít? - Hubí a odpuzuje klíšťata a komáry při plošných aplikacích (pod stromy a keři zastíněných trávníky, aj.) v zahradách, okolo domů, na…
Cena s DPH560,– 
Cena s DPH pro registrované525,– Kč
Cena bez DPH463,– Kč
Skladem
Doprava od 61 Kč
 Přepravní službou do 21.4.od 450 Kč
 Na výdejním místě do 22.4.od 61 Kč
Termín dodání závisí na výběru dopravy a vytíženosti přepravní společnosti.
ks

Popis


Sada pro hubení klíšťat nebo komárů na zahradách. Sada (insekticid + adjuvant) pro hubení klíšťat nebo komárů na zahradách.

Proti jakým škůdcům je určen?

- Proti klíšťatům
- Proti komárům

Proč jej použít?

- Hubí a odpuzuje klíšťata a komáry při plošných aplikacích (pod stromy a keři zastíněných trávníky, aj.) v zahradách, okolo domů, na sportovištích, dětských hřištích, v zahrádkářských koloniích, aj.
- Účinkuje až několik týdnů
- Jednoduchá aplikace postřikem
- Zahrada bez klíšťat - bezpečná pro děti, domácí zvířata

Jak jej použít?

- Aplikujte plošným hrubším postřikem v dávce 10 ml od obou přípravků na 1 l vody. Plochu je vhodné postříkat 2x, a to ve směrech na sebe kolmých. Proti klíšťatům aplikujte 2x ročně (1x na konci dubna až do pol. června, 1x v září).
- Při postřiku zakryjte veškeré záhony se zeleninou, ovocem, bylinkami, aj. rostliny určené ke konzumaci, aby nebyly postřikem zasaženy!!!
- Upozornění: neaplikujte do záhonů zeleniny, ovoce a jiných plodin určených pro konzumaci. Nejedná se o přípravek na ochranu rostlin!
- POZOR na vysoké teploty ! Při teplotě 25 st. C a vyšší dochází ke snížení účinnosti. Doporučujeme tedy aplikaci při teplotě max. do 24 St. C.
Technické specifikace mohou být změněny bez předchozího upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter.