Sada rychlospojek GARDENA 18279-20

Sada rychlospojek GARDENA 18279-20

Záruka: 24 měsíců | Kód: 3769150 | CZ distribuce
Pro rychlé připojení na začátek a konec hadice V této sadě najdete rychlospojku pro začátek vaší hadice a stopspojku pro připojení na konec hadice. Barvy slouží ke snadnému rozlišení: světlá barva – začátek hadice – připojení na kohoutek a tmavá barva signalizuje, že spojka patří na konec hadice. Spojka na hadici značky GARDENA je užitečný adaptér…
Cena s DPH568,– 
Cena bez DPH469,– Kč
Skladem
Doprava od 450 Kč
 Přepravní službou do 28.2.od 450 Kč
Termín dodání závisí na výběru dopravy a vytíženosti přepravní společnosti.
ks

Popis


Pro rychlé připojení na začátek a konec hadice
V této sadě najdete rychlospojku pro začátek vaší hadice a stopspojku pro připojení na konec hadice. Barvy slouží ke snadnému rozlišení: světlá barva – začátek hadice – připojení na kohoutek a tmavá barva signalizuje, že spojka patří na konec hadice. Spojka na hadici značky GARDENA je užitečný adaptér pro rychlé a snadné připojení na začátek hadice. Jako ochrana před poškozením slouží elastický kroužek, který najdete na konci rychlospojky. Při nasazování rychlospojky na zahradní hadici skvěle pomůže Power Grip. Speciálně tvarovaná převlečná matice zajišťuje vysoký tlak hadice. Měkké plastové drážkované prohlubně pro úchop zajišťují pevné držení i mokrýma rukama. Uvolnění spojení pouhým zatažením je velmi snadné. Stopspojka značky GARDENA je praktická hadicová armatura s inovativními funkcemi, která vám pomůže se zavlažováním zahrady. Adaptér se připevní na konec hadice a poté se aktivuje pokaždé, když chcete vyměnit zavlažovací příslušenství. Funkce automatického zastavení vody okamžitě přeruší průtok vody a znovu se spustí, jakmile k hadici připojíte nové zavlažovací příslušenství, jako je např. postřikovač. Ušetří vám to otravnou cestu ke kohoutku, protože při používání stopspojky nemusíte zastavoat vodu u vodovodního kohoutku. Oba výrobky jsou mrazuvzdorné, takže na ně nepůsobí chlad. Tato vysoká kvalita výrobku je zajištěna výrobou v Německu.

Original GARDENA System.

Technické parametry:

- Použití: Vhodná pro hadice 13 mm (1/2") a 15 mm (5/8”)
- Ochrana před mrazem: Ano

Záruka společnosti Gardena 5 let (po registraci).

Společnost GARDENA již mnoho desítek let poskytuje výrobky, nářadí a vybavení pro péči o zahradu, které se vyznačují vysokou kvalitou, spolehlivostí a důvěryhodným výkonem. Díky svým dlouhodobým zkušenostem v oblasti výroby a inovací může tak svým zákazníkům garantovat bezvadnost a dlouhodobé používání, mj. i prostřednictvím delší záruční doby smluvní Záruky. Zaregistrujte si svůj výrobek GARDENA nejpozději do 3 měsíců od jeho zakoupení a získejte na něj prodlouženou smluvní záruku.

https://www.gardena.com/cz/c/podpora/registrace-zaruka
Technické specifikace mohou být změněny bez předchozího upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter.