Samsung Galaxy Watch 4 (40mm), ružovo-zlaté

Samsung Galaxy Watch 4 (40mm), ružovo-zlaté

Záruka: 24 měsíců | PN: SM-R860NZDAEUE | Kód: 3414510 | CZ distribuce
Chytré hodinky Galaxy Watch4 se vyznačují jednoduchým designem s efektním kovovým orámováním Armor Aluminium. Nabízí špičkový vzhled a funkčnost pro vaše tréninky a každodenní úkoly. Zvolte si z výběru pásků, včetně koženého řemínku Hybrid Leather či sportovního pásku, a zkompletujte tak svůj styl. Dopřejte svému zápěstí vysoce kvalitní…
Cena s DPH7 794,– 
Cena bez DPH6 441,– Kč
Skladem
Doprava od 120 Kč
 Přepravní službou do 25.5.od 120 Kč
Termín dodání závisí na výběru dopravy a vytíženosti přepravní společnosti.
ks

Popis

Chytré hodinky Galaxy Watch4 se vyznačují jednoduchým designem s efektním kovovým orámováním Armor Aluminium. Nabízí špičkový vzhled a funkčnost pro vaše tréninky a každodenní úkoly.
Zvolte si z výběru pásků, včetně koženého řemínku Hybrid Leather či sportovního pásku, a zkompletujte tak svůj styl. Dopřejte svému zápěstí vysoce kvalitní materiály, komfort při nošení a povrch odolný potu.

Sledujte pokroky na vaší fitness cestě pomocí našich prvních inteligentních hodinek, které umí změřit složení těla. Zjistěte své procento tělesného tuku, kosterního svalstva, obsah vody v těle a další.
Nový senzor Samsung BioActive Sensor zachycuje složení vašeho těla v reálném čase a informuje vás o tom, jak zvládáte své cíle v oblasti zdraví.
Měřte své kroky, mějte přehled o kaloriích a získejte přesná data pomocí GPS. Galaxy Watch4 detekuje fyzickou aktivitu, sleduje vaše návyky a podporuje více než 90 druhů sportu pro přesnější záznam.
Spolupráce mezi hodinkami a mobilem při jízdě na kole Galaxy Watch4 měří tepovou frekvenci a kalorie a zobrazují údaje na větším displeji telefonu v reálném čase.
Vestavěné měření okysličení krve na Galaxy Watch4 vám umožní kdykoli zkontrolovat množství kyslíku v krvi. Saturace kyslíkem přímo souvisí s fyzickou výkonností.

Operační systém Wear OS Powered by Samsung
Velikost RAM (GB) 1,5
Interní paměť (GB) 16
Typ CPU Dvoujádrový 1,18 GHz
Kapacita baterie (mAh) 340 (max 56 hodiny)
Displej 1.2" Super AMOLED

- Bluetooth 5.0
- NFC
- Wi-Fi 802.11 a/b/g/n 2.4 + 5 GHz
- GPS, Glonass, Beidou, Galileo

Senzory - Akcelerometr, Barometr, Gyro senzor, Snímač srdečního tepu, Senzor světla

Rozměry (V x Š x H) 40,4 × 39,3 × 9,8 mm
Váha 25,9g
Technické specifikace mohou být změněny bez předchozího upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter.