SC/APC - LC/UPC simplex 20m arm.bílý 3mm B3 LSZH

SC/ APC - LC/ UPC simplex 20m arm.bílý 3mm B3 LSZH

Záruka: 24 měsíců | PN: 445 | Kód: 3036926 | CZ distribuce
Optický patchcord (jumper kabel) je standardní nebo na míru vyrobený propojovací optický kabel, zakončený na obou stranách optickými konektory. Patchcordy se používají k propojení zařízení uvnitř rozvaděče, nebo k připojení aktivních prvků k optické trase zakončené v rozvaděči. Patchcordy bývají zpravidla duplexní (2x vlákno, 4x konektor), na…
Cena s DPH621,– 
Cena bez DPH513,– Kč
Skladem
Doprava od 61 Kč
 Přepravní službou do 3.3.od 450 Kč
 Na výdejním místě do 4.3.od 61 Kč
Termín dodání závisí na výběru dopravy a vytíženosti přepravní společnosti.
ks

Popis

Optický patchcord (jumper kabel) je standardní nebo na míru vyrobený propojovací optický kabel, zakončený na obou stranách optickými konektory. Patchcordy se používají k propojení zařízení uvnitř rozvaděče, nebo k připojení aktivních prvků k optické trase zakončené v rozvaděči. Patchcordy bývají zpravidla duplexní (2x vlákno, 4x konektor), na přání lze dodat i kabely simplexní (1x vlákno, 2x konektor) pro jedno-vláknové xWDM aplikace.

Konektory E2000, SC a LC jsou pak v duplexním provedení spojeny sponou - ta je rozebíratelná a umožňuje tak rozdělení duplexního patchcordu na dva simplexní (nelze pouze u odolné varianty HEAVY DUPLEX). Uvedené patchcordy jsou pouze úzkým výběrem ze sortimentu. Dále jsme schopni patchcordy dodat s konektory E2000, ST, SC, LC, FC, MTRJ, VF-45.

Typ vlákna:SM, 9/125, OS2, G.657B3
Konektory:SC-LC
Broušení:APC-UPC
Barva:Bílá
Armorování:Ano
Plášť:LSZH
Průměr:3mm
Provedení:Simplex
Délka:20m

Skladovací a provozní teplota: -40 až +70°C
Technické specifikace mohou být změněny bez předchozího upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter.