SC/APC - SC/APC simplex 2m arm.bílý 3mm B3 LSZH

SC/ APC - SC/ APC simplex 2m arm.bílý 3mm B3 LSZH

Záruka: 24 měsíců | PN: 4215 | Kód: 3036932 | CZ distribuce
Optický patchcord (jumper kabel) je standardní nebo na míru vyrobený propojovací optický kabel, zakončený na obou stranách optickými konektory. Patchcordy se používají k propojení zařízení uvnitř rozvaděče, nebo k připojení aktivních prvků k optické trase zakončené v rozvaděči. Patchcordy bývají zpravidla duplexní (2x vlákno, 4x konektor), na…
Cena s DPH319,– 
Cena s DPH pro registrované299,– Kč
Cena bez DPH264,– Kč
Skladem
Doprava od 61 Kč
 Přepravní službou do 10.3.od 450 Kč
 Na výdejním místě do 11.3.od 61 Kč
Termín dodání závisí na výběru dopravy a vytíženosti přepravní společnosti.
ks

Popis

Optický patchcord (jumper kabel) je standardní nebo na míru vyrobený propojovací optický kabel, zakončený na obou stranách optickými konektory. Patchcordy se používají k propojení zařízení uvnitř rozvaděče, nebo k připojení aktivních prvků k optické trase zakončené v rozvaděči. Patchcordy bývají zpravidla duplexní (2x vlákno, 4x konektor), na přání lze dodat i kabely simplexní (1x vlákno, 2x konektor) pro jedno-vláknové xWDM aplikace.

Konektory E2000, SC a LC jsou pak v duplexním provedení spojeny sponou - ta je rozebíratelná a umožňuje tak rozdělení duplexního patchcordu na dva simplexní (nelze pouze u odolné varianty HEAVY DUPLEX). Uvedené patchcordy jsou pouze úzkým výběrem ze sortimentu. Dále jsme schopni patchcordy dodat s konektory E2000, ST, SC, LC, FC, MTRJ, VF-45.

Typ vlákna:SM, 9/125, OS2, G.657B3
Konektory:SC-SC
Broušení:APC-APC
Barva:Bílá
Armorování:Ano
Plášť:LSZH
Průměr:3mm
Provedení:Simplex
Délka:2m

Skladovací a provozní teplota: -40 až +70°C
Technické specifikace mohou být změněny bez předchozího upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter.