Sekáček potravin TESSA TSA0197 ruční

Sekáček potravin TESSA TSA0197 ruční

Záruka: 24 měsíců | Kód: 3326269 | CZ distribuce
Potřebujete malé zařízení, které vám pomůže rychle připravit váš oblíbený salát? Vyberte si ruční mini drtič zeleniny který pomocí tří nožů uspořádaných v různých úrovních snadno nastrouhá cibuli, mrkev, ořechy nebo bylinky. Tajemstvím rychlé a efektivní práce je strunový mechanismus. Stačí jen párkrát zatáhnout za automaticky navíjený provázek…
Cena s DPH597,– 
Cena bez DPH493,– Kč
Skladem
Doprava od 61 Kč
 Přepravní službou do 26.1.od 450 Kč
 Na výdejním místě do 27.1.od 61 Kč
Termín dodání závisí na výběru dopravy a vytíženosti přepravní společnosti.
ks

Popis


Potřebujete malé zařízení, které vám pomůže rychle připravit váš oblíbený salát? Vyberte si ruční mini drtič zeleniny který pomocí tří nožů uspořádaných v různých úrovních snadno nastrouhá cibuli, mrkev, ořechy nebo bylinky.

Tajemstvím rychlé a efektivní práce je strunový mechanismus. Stačí jen párkrát zatáhnout za automaticky navíjený provázek, který uvede nože do pohybu a všechny ingredience budou správně nasekány.

Sekáček má funkční nádobu z průhledného materiálu z materiálu bez BPA. Tato konstrukce zařízení umožňuje sledovat stupeň nakrájených surovin. A co víc, díky protiskluzové základně je sekání nebo krájení se sekáčkem bezpečné a pohodlné.

Technické parametry:

- Objem: 400 ml
- Materiál: PP + PS + ABS + HDPE + S / S420J2 (příslušenství bez BPA)
- Vhodné do myčky
- Rozměry: 90 x 100 mm
Technické specifikace mohou být změněny bez předchozího upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter.