Sekačka elektrická FIELDMANN FZR 2048-E

Sekačka elektrická FIELDMANN FZR 2048-E

Záruka: 24 měsíců | Kód: 3789489 | CZ distribuce
Bez pořádné sekačky se neobejde žádná zahrada a výběr kvalitního stroje není radno uspěchat. Elektrická sekačka oproti benzínovým variantám nabízí tichý chod, eliminuje inhalaci výparů a s energií z elektrické sítě je vždy připravena k akci. Model Fieldmann FZR 2048-E, se šířkou záběru 42 cm, je ideální volbou pro sekání trávníků až do rozlohy 1…
Momentálně nedostupné

Popis


Bez pořádné sekačky se neobejde žádná zahrada a výběr kvalitního stroje není radno uspěchat. Elektrická sekačka oproti benzínovým variantám nabízí tichý chod, eliminuje inhalaci výparů a s energií z elektrické sítě je vždy připravena k akci. Model Fieldmann FZR 2048-E, se šířkou záběru 42 cm, je ideální volbou pro sekání trávníků až do rozlohy 1 000 m².

S příkonem 2 000 W se jedná o výkonný stroj, který vás nezradí v žádné situaci. Ať už sníte o dokonale upraveném trávníku nebo dáváte přednost přirozenějšímu vzhledu, sekačka Fieldmann FZR 2048-E vám umožní nastavit výšku sečení přesně podle vašich představ. Šest možností nastavení v rozmezí 25–75 mm zajistí, že vaše zahrada bude pokaždé perfektně upravená. Sběrný koš o objemu 48 l, vyrobený z kombinace plastu a textilu, přináší to nejlepší z obou materiálů.

Jednoduchá údržba je jednou z klíčových předností elektrických sekaček. Kromě snadné péče poskytuje tento model i komfortní výškově nastavitelné madlo, což z něj činí ideální stroj pro každého zahrádkáře. A s hmotností pouhých 12,5 kg je manipulace s ní hračkou. Připravte se na to, že vaše zahrada bude s tímto spolehlivým pomocníkem vždy vypadat bezchybně.

Technické parametry:

Příkon 2 000 W
Záběr sečení 42 cm
Centrální nastavení výšky sečení – 6 poloh
Výška sečení 25 – 75 mm
Dělený koš (plast/textil) o objemu 48 l
Výškove nastavitelné madlo
Měkčená rukojeť
Transportní madlo v těžišti sekačky
Hmotnost 12,5 Kg
Doporučená plocha secení 1 000 m
Technické specifikace mohou být změněny bez předchozího upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter.