Selfie držák HOCO K16 Black

Selfie držák HOCO K16 Black

Záruka: 24 měsíců | Kód: 3620869 | CZ distribuce
Bluetooth selfie tyč Hoco K16 je bezdrátovou prodlouženou rukou, která vám pomůže vytvořit perfektní selfie. Použít lze i jako stativ pro telefon, využijete LED světlo pro lepší osvětlení scény a v neposlední řadě jde využít i dálkovou spoušť. Selfie tyč je vyrobena z odolného ABS plastu a výsuvný mechanismus z hliníkové slitiny. Je tak…
Cena s DPH878,– 
Cena bez DPH726,– Kč
Skladem
Doprava od 450 Kč
 Přepravní službou do 29.3.od 450 Kč
Termín dodání závisí na výběru dopravy a vytíženosti přepravní společnosti.
ks

Popis


Bluetooth selfie tyč Hoco K16 je bezdrátovou prodlouženou rukou, která vám pomůže vytvořit perfektní selfie. Použít lze i jako stativ pro telefon, využijete LED světlo pro lepší osvětlení scény a v neposlední řadě jde využít i dálkovou spoušť.

Selfie tyč je vyrobena z odolného ABS plastu a výsuvný mechanismus z hliníkové slitiny. Je tak dostatečně pevná, aby odolala i v silnějším větru bez výraznějšího rozhýbání. Její váha činí 122 gramů a složíte ji do kompaktní velikosti, takže není problém jí brát všude s sebou.

Stativ na iPhone z tyče uděláte rozložením tří nožek vespodu. Takto lze telefon postavit kamkoliv na rovnou plochu a dálkově z něj pořizovat fotografie. Využít můžete samospoušť v aplikaci nebo odnímatelný bezdrátový ovladač na tyči.

Tripod na telefon dokáže pomocí kleští pojmout zařízení s úhlopříčkou 4,7 až 6,5 palců. Vložíte tak do něj bezpečně menší iPhony 8 nebo 7, i větší iPhone 8 Plus nebo iPhone 11 Pro.

Technické parametry:

- Materiál: hliníková slitina + odolný ABS plast
- Rozměry: 43 x 31 x 185 mm
- Hmotnost: 122 g
- Maximální výška: 800 mm
- Pro telefony od úhlopříčky 4,7 do 6,5 palců (pro šířky 60 – 85 mm)
- Připojení Bluetooth 4.0
- 2 úrovně výplňového LED světla
- Kapacita baterie: 55 mAh
- Doba používání: 50 - 90 minut
- Odjímatelná dálková spoušť
- Funkce stativu
Technické specifikace mohou být změněny bez předchozího upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter.