Selfie držák se stativem APEXEL APL-JJ21FL Black

Selfie držák se stativem APEXEL APL-JJ21FL Black

Záruka: 24 měsíců | Kód: 3818892 | CZ distribuce
V době sociálních sítí, kde každý chce, aby jeho fotografie a videa vynikly, bude držák na telefon/stojan Apexel APL-JJ21FL s LED světlem nepostradatelným nástrojem k dosažení tohoto cíle. Tento inovativní gadget kombinuje funkčnost a všestrannost a nabízí uživatelům novou úroveň kontroly nad osvětlením při vytváření obsahu. Osvětlení na míru…
Cena s DPH615,– 
Cena bez DPH508,– Kč
Skladem
Doprava od 450 Kč
 Přepravní službou do 20.6.od 450 Kč
Termín dodání závisí na výběru dopravy a vytíženosti přepravní společnosti.
ks

Popis


V době sociálních sítí, kde každý chce, aby jeho fotografie a videa vynikly, bude držák na telefon/stojan Apexel APL-JJ21FL s LED světlem nepostradatelným nástrojem k dosažení tohoto cíle. Tento inovativní gadget kombinuje funkčnost a všestrannost a nabízí uživatelům novou úroveň kontroly nad osvětlením při vytváření obsahu.

Osvětlení na míru vašim potřebám
Jednou ze součástí tohoto zařízení je LED lampa, která nabízí tři úrovně jasu. Bez ohledu na světelné podmínky si tak můžete přizpůsobit intenzitu světla svým potřebám a poskytnout tak optimální podmínky pro tvorbu fotografií nebo živého vysílání. 12 LED navíc zaručuje rovnoměrné a silné osvětlení, které může výrazně zlepšit kvalitu vaší práce.

Všestrannost a komfort použití
APL-JJ21FL se vyznačuje extrémní všestranností. Byl navržen pro širokou škálu aplikací – od selfie přes živé vysílání až po nahrávání videa. Díky kompaktním rozměrům (135 × 240 mm) a lehké konstrukci (90 g) se toto zařízení pohodlně nosí a může vás doprovázet v každé situaci. Držák/stojan Apexel APL-JJ21FL je navíc vyroben z odolných materiálů ABS+PC, které zajišťují dlouhodobé používání a odolnost vůči každodennímu opotřebení. Napájení dvěma AAA bateriemi (nejsou součástí balení).

Technické parametry:

Materiál: ABS + PC
Úrovně jasu: 3
Počet LED diod: 12 ks
Zdroj napájení: 2x AAA baterie
Velikost: 135 × 240 mm
Čistá hmotnost: 90 g
Technické specifikace mohou být změněny bez předchozího upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter.